Domů Móda a Styl Ať to křupe nebo čvachtá – zateplené pánské, dámské a dětské holínky...

Ať to křupe nebo čvachtá – zateplené pánské, dámské a dětské holínky vás ochrání

483
0
Sdílejte

Každý den počasí jako přes kopírák. Slunce nikde, zatažená obloha, pod nohama něco, co není voda, ani sníh. Přesto i v takovém počasí můžete vklouznout do vhodné pánské obuvi, dámské obuvi a dětské obuvi a můžete vydat na odpolední procházku  – vyvětrat hlavu, jít ruku v ruce s partnerem nebo se svými dětmi, vyrazit s kamarádkou a pořádně si pokecat. Jaký způsob “vyvětrání” zvolíte, záleží jen na vás. Než vyrazíte, nezapomeňte však s sebou vzít deštník a vhodně se obléct a obout. Pánská obuv, dámská obuv a dětská obuv je totiž v tomto ročním období nejdůležitější součástí oblečení. Právě ona totiž rozhoduje o tom, zda se uchráníte před nachlazením, nebo ne.

Na dětské hřiště, i když je břečka? S dětskými holínkami určitě ano

Nejvhodnějším obutím do tohoto rozporuplného počasí jsou pánské holínky, dámské holínky a dětské holínky. Rozhodně jim dejte přednost před pánskými teniskami a dámskými teniskami. Zvlášť v případě, že nehodláte svoji procházku absolvovat po betonovém nebo asfaltovém chodníku, ale chystáte se vyrazit lesní nebo polní cestou. I když budete chtít vzít děti jenom do parku na dětské hřiště, bez dětských holínek se zateplením se to rozhodně neobejde.

Do zimy, do tepla, do mokra, do sucha

Možná zimu milujete, možná ji nenávidíte, možná vám na ročním období nijak zvlášť nezáleží, protože si dokážete pobyt doma i venku vychutnávat za každých okolností. Pokud patříte k těm posledním, potom vás určitě potěší, že coolboty.cz vám dokážou nabídnout vhodnou pánskou obuv, dámskou obuv i dětskou obuv pro každé roční období a do každého počasí. Ať už jsou to pánské, dámské a dětské holínky nebo pánské a dámské tenisky, vždy si vaše nohy budou vyšlapovat jako královny. Až budete balit cestovní kufry a cestovní tašky, nezapomeňte kromě dobrých bot a fajn oblečení přibalit také deštníky. Deštníky se hodí vždycky – ať už proti dešti, nebo jako ochrana před sluníčkem.

MetSo on Facebook
  • 1
    Share