Domů Magazín Firma Memos vám poskytne software podle vašich požadavků

Firma Memos vám poskytne software podle vašich požadavků

238
0
Sdílejte

Hledáte software, který bude splňovat všechny požadavky, které od něj očekáváte? Potom zauvažujte nad pořízením softwaru na míru od společnosti Memos, která se zabývá vývojem IT řešení více než 15 let. Software na míru je sice o něco dražší záležitostí než běžně dostupný komerční software, ale přináší mnoho nesporných výhod a finanční návratnost je tak velmi vysoká. 

Co vše Memos zvládne? 

Vývoj aplikací a dalších IT technologií se neustále posouvají dopředu, čímž se posouvají i možnosti toho, co vše dokáže software na míru zvládnout. Software od firmy Memos vám dokáže vyřešit a zlepšit široké spektrum oblastí ve vaší firmě. Snadno si poradí s automatizací firemních procesů, snadnějším řízení firmy, se správou projektů, analýzou dat apod. Ne nadarmo je software na míru součástí moderních společností. 

Zkušený tým expertů

Jestli se ptáte, proč využít služeb společnosti Memos, pak jednou z hlavních výhod je to, že firma disponuje zkušeným týmem odborníků, kteří si dokáží poradit s velkým množstvím programovacích jazyků a technologií. Odlišnost této firmy oproti jiným firmám pak spočívá v tom, že budete součástí týmu během celého vývoje softwaru. Vývoj softwaru tak bude i ve vaší režii. Během vývoje budete moci software testovat a upřesňovat své požadavky, aby software splňoval přesně to, co očekáváte. 

Úspěšné programy a aplikace

O profesionalitě společnosti Memos vás mohou přesvědčit také úspěšné programy a aplikace, které pomáhají usnadnit a zefektivnit práci mnoha firem. Těmito produkty jsou eWay a Redque. Produkt eWay je univerzální CRM systém pro malé a střední podniky, který je integrovaný do Microsoft Outlook a řadí se mezi nástroj pro efektivní řízení firmy, Redque slouží pro automatické zpracování dokumentů. 

Software na míru se může stát i vaší konkurenční výhodou.

MetSo on Facebook
  • 1
    Share