Domů Magazín Toto jsou festivaly, které budou letos nejvíce navštěvované!

Toto jsou festivaly, které budou letos nejvíce navštěvované!

440
0
Sdílejte

Každý rok se těšíme na mnoho fantastických akcí, které se konají v České republice. Většinou o nich víme už dopředu, nejvíce se těšíme na celou řadu hudebních zahraničních hvězd, které zavítají nejen do hlavního města, ale taky do jiných velkých měst Česka. I letošní rok bude naprosto nabitý nejrůznějšími koncerty i oblíbenými festivaly! Na jaké hudební festivaly se můžeme těšit letos?

I když je léto ještě daleko, už nyní víme, jaké hudební festivaly se budou letos konat. Hudební festivaly se řadí vůbec k těm nejoblíbenějším akcím každého roku, přichází na ně mnoho mladých i starších lidí, aby slyšeli na živo zpívat ty, které denně poslouchají doma z rádia. Festivaly i letos zamíří snad do každého města v České republice. Pojďme si říct ty nejzajímavější, nejznámější a nejoblíbenější festivaly, o kterých se už nyní ví, že budou letos nejvíce navštěvované.

• HIP HOP ŽIJE 2018

K těm vůbec nejoblíbenějším letním festivalům se řadí i slovenský festival mířící do Česka – HIP HOP ŽIJE 2018! Letos tento slovenský mega festival míří nejen do Prahy, našeho hlavního města, ale míří taky do obrovské Ostravy! Už nyní jsou přípravy v plném proudu, už nyní se předpokládá, že tento festiva navštíví tisícovky fanoušků – stejně, jako tomu bylo v předchozích ročnících.

• VOTVÍRÁK

K dalším oblíbeným nyní však ryze českým festivalům se řadí i VOTVÍRÁK, který letos bude probíhat od 15. do 17. června. Už nyní je slíbeno, že i letošní ročník nejen, že bude doslova „narvaný”, ale bude taky plný fenomenálních hudebních interpretů!

• Brněnský Majáles

K těm nejvíce navštěvovaným hudebním studentským festivalům se řadí i Majáles, který se koná každým rokem v mnoha českých městech. Nejoblíbenější je však v Brně a letos se zde bude konat 5. května, a to na brněnském Výstavišti. K potvrzeným kapelám se řadí například Rybičky 48, které jsou známé svou fantastickou ohňovou show, dále taky Tomáš Klus, Mandrage, Jelen, Majk Spirit, Ben Cristovao nebo Rytmus či Ego nebo Paulie Garand!

MetSo on Facebook
  • 1
    Share