Domů Dům, byt a zahrada Kam pro kvalitní koberce?

Kam pro kvalitní koberce?

941
0
Sdílejte

Přestěhovali jste a nyní byste rádi zařídili pohodlně interiér Vašeho nového rodinného domu? Kromě nábytku budete pravděpodobně chtít také vyřešit to, jakou pokrývku podlahy položíte do jednotlivých místností.

Dětský koberec do pokoje Vašich dětí

Spousta rodičů volí do pokoje svých ratolestí jako pokrývku podlahy koberec. Právě koberec představuje dětský koberec barevný a veselý módní doplněk, který se dá snadno sladit s dětským nábytkem. Kromě toho je dětský koberec pohodlný a dodává místnosti teplý vzhled. Nemusíte se tak obávat, že by si Vaše děti hrály na studené podlaze. Děti tráví velkou část času při hraní na podlaze. Rády si na podlaze rovněž kreslí a jen tak se na ní povalují. Je proto důležité, aby dětské koberce pěkně hřály. Navíc v chladných podzimních a zimních dnech je podlaha obvykle mnohem chladnější než v létě. Dětský koberec navíc podlahu změkčí a ztlumí hluky. Kvalitní koberce nejen do dětského pokoje najdete v e-shopu společnosti Vopi. Zde si můžete prohlédnout koberce běhouny www.vopi.cz/behouny-koberce/.

Nepřehlédněte ani nabídku na koberce s vysokým vlasem

Dětské koberce od Vopi v dětech vzbuzují touhu po hraní a rozvíjí jejich fantazii. Vybírat můžete z bohaté škály nejrůznějších motivů, barevných kombinací i materiálů, z nichž jsou dětské koberce vyrobeny. V nabídkovém katalogu jsou umístěny koberce s motivem oblíbených dětských postaviček, jako je Hello Kitty, Frozen,Doktorka McStuffins či Micky Mouse. Při nákupu dětských koberců nepřehlédněte ani aktuální nabídku na koberce vysoký vlas. Kusové koberce Panama, Glamoor či Shaggy Supreme rozzáří Váš obývací pokoj.

MetSo on Facebook
  • 1
    Share