Domů Magazín Kvalitní vína v hlavní roli

Kvalitní vína v hlavní roli

242
0
Sdílejte
organized bottles on shelf

Kvalitní vína v hlavní roli

Milujete vynikající chuť vyzrálého kvalitního vína? Dáváte přednost kvalitním bílým vínům a kvalitním červeným vínům převážně suchým, anebo maximálně polosuchým a hledáme e-shop s největší nabídkou kvalitního vína z celého světa? Jenou z možností pro Vás může být společnost ALIFEA WINE, působící na českém trhu již od roku 2012. Díky dlouholetým zkušenostem a přední spolupráci s výhradními dovozci kvalitních vín ze známých vinařských oblastí, můžeme dnes svým klientům nabídnout pouze to nejlepší víno za nejnižší ceny. Přesvědčte se sami a objednejte si z našeho sortimentu degustační sady, kde máte možnost ochutnat z mnoha druhů kvalitních vín a vybrat si pro sebe to pravé.

Skvělá péče se odráží v chuti

Každý správný vinař ví, že kvalitní víno se rodí již na vinici. Díky návratu pěstitelů vín ke kořenům a k šetrnému ekologickému ošetřování vína bez minimálního použití chemických látek, je budoucnost kvalitních bílých vín a kvalitních červených vín velmi pozitivní. ALIFEA S. R. O. dělá vše pro bezpečné uskladnění a zrání kvalitních vín, jež dováží v závislosti na počasí. To znamená, že například v extrémních mrazech, nebo naopak ve velkých vedrech jejich dovoz odkládá. Převoz kvalitních vín je řešen speciální dopravou a vína jsou uskladněna v klimatizovaných skladech s kontrolovanou teplotou a vlhkostí. Naší hlavní prioritou je spokojený zákazník.

ALIFEA WINE – ta správná volba

Svým zákazníkům nabízíme, mimo možnosti nákupu speciálních degustačních sad vína, i pravidelné degustace vín v Praze, kde si mohou vyzkoušet, dle jakých kritérií vybírat to pravé víno. K tomuto Vám jistě dopomůžou naši specialisté z řad zkušených a dlouholetých vinařů a sommeliérů. Ve velice poklidné a přátelské atmosféře máte skvělou příležitost poznat nové chutě a naučit se novým věcem. Kvalitní vína si bezesporu zaslouží speciální péči, čehož jsme si dostatečně vědomi. Pro lepší orientaci v našem e-shopu jsme kvalitní vína označili hvězdičkami, což představuje náš názor na kvalitu vína v poměru k jeho ceně. Neváhejte a objednávejte kvalitní vína na alifea.cz!

MetSo on Facebook
  • 1
    Share