Domů Dům, byt a zahrada Nafukovací vířivka vyniká svou jednoduchou údržbou a prostorovou variabilitou

Nafukovací vířivka vyniká svou jednoduchou údržbou a prostorovou variabilitou

847
1
Sdílejte

Kdo nemá prostory uvnitř bytu nebo domu na vestavění pevné vířivky, případně nemá dostatek financí na zabudovanou hydromasážní vanu, může se spolehnout na nafukovací vířivky. Jednoduchá instalace, nízká cena, variabilita v umístění na zahradě či přístěnku pro relaxaci a snadná manipulace nejsou jedinými pozitivy, jež vás přesvědčí k zakoupení hot tub. Vynikající odpočinkové a regenerační vlastnosti proudící vody, uvolnění po psychické i fyzické stránce, rozproudění krevního oběhu a lymfatického systému jsou podstatnými zákonitostmi, jež vám žádný masér ani rehabilitační sestra nenahradí.

Hydromasážní vany pro sportovce i unavený organismus

Nemusíte být super aktivní sportovec, stačí obyčejná únava nebo rekonvalescence po nemoci či úrazu – a nafukovací venkovní vířivka vám dokáže prokázat neobyčejné služby. Ať už si pořídíte hot tub pro osobní užívání, nebo si zvyknete chodit do wellness centra s vířivkou, můžete si připravit romantické „povalování” ve dvou anebo se vypravit za relaxací s partou sportovců, kolegů, ale i s rodinou a dětmi. Perličková masáž v rámci spa terapie dokáže již po několika minutách opravdové zázraky. Rozproudí krev, uvolní ztuhlé svalstvo, promasíruje zatuhlé klouby, uleví krční páteři a potažmo odblokuje ztuhlou šíji, zmírní bolesti zad a hlavy. Relaxace v masážní vaně je prostě balzámem, jenž zahojí tělo i duši.

Ve vaně jsou manometr, filtr, adaptér na zahradní hadici, termopodložka na zem, ochranný kryt, zabudovaná sedátka a inflatační hadice. Nafukovací vířivka se nafukuje sama během několika minut, není třeba pumpičky ani ruční práce, vyniká tichým chodem, masážní trysky mohou být po celém obvodu nebo jen na důležitých místech, záleží, jaký typ hot tub si vyberete.

MetSo on Facebook
  • 1
    Share

1 komentář