Domů Móda a Styl Nepotřebujete velkou večerní, abyste byla dokonalá

Nepotřebujete velkou večerní, abyste byla dokonalá

Nepotřebujete velkou večerní, abyste byla dokonalá

799
0
Sdílejte

Každé ráno pečlivě vybíráte jednotlivé kousky z vaší skříně tak, aby ladily s příležitostí, vaší náladou i se sebou navzájem. Když ovšem přijdete domů a nazraje čas jít do postele, vklouznete do vytahaného trička s potiskem? Chyba! I v pyžamu vám to může slušet.

Zapomeňte na modely jako po prababičce

Ačkoli vás nikdo nevidí, neznamená to, že musíte se spacím úborem naprosto rezignovat na estetickou stránku. Zrovna se nechystáte na večer plný vášně ve společnosti partnera? Zapomeňte na sepraná pyžama pokrytá skvrnami od čokolády z dob, kdy jste večer trávila o samotě naposledy. Nejdůležitější je, abyste se cítila přitažlivá kvůli sobě.

Pyžamo patří k nejoblíbenějším, byť mnohdy také nejvíce přehlíženým součástem šatníku.

Přitom i v ložnici vám to může slušet, aniž byste musela současně rezignovat na pohodlí. Co by takové ideální dámské pyžamo mělo splnit?

Jak vybírat kvalitní moderní pyžamo

Základem pro výrobu většiny z nich je bavlna. Ta je ideální díky mnoha svým vlastnostem: prodyšnosti, schopnosti kvalitně odvádět pot a příjemnému pocitu při nošení. Navíc jakožto materiál přírodní nezpůsobuje potíže ani alergikům.

Dalším důležitým aspektem je kvalita zpracování – švy by vás neměly nikde dřít a pyžamo nesmí škrtit nebo jakkoli jinak omezovat v pohybu. Z těchto důvodů má většina modelů, ať už upřednostníte variantu s krátkými či dlouhými nohavicemi, v pase gumu.

Jak být za dámu i v pyžamu

Co se týče barev a vzorů, romantičky mohou vsadit na květinové potisky, vyznavačky elegance zase na jednobarevné modely, případně na nestárnoucí proužky či puntíky. Červená barva působí dráždivě zejména v kombinaci se saténovým materiálem, potěšíte tak zcela nepochybně i svou drahou polovičku.

Líbit se totiž chcete i tehdy, když čelíte chladným zimním dnům. Domnívala jste se až do této chvíle, že župan patří neomylně k natáčkám a pleťové masce a nemá nic společného s šik oděvem, v němž byste se chtěla před kýmkoli ukazovat? Moderní dámské župany jsou praktické, pohodlné a současně slušivé.

MetSo on Facebook
  • 1
    Share