Domů Magazín Nezvyklý sportovní zážitek – fotbal v koulích

Nezvyklý sportovní zážitek – fotbal v koulích

407
0
Sdílejte

První polovina školního roku je za námi, ale prázdniny jsou stále ještě v nedohlednu. Co tak udělat žákům a studentům radost a překvapit je nezvyklým sportovním zážitkem, třeba fotbalem v koulích! Možná, když se děti vyřádí v bubble míčích, budou si mít dlouho o čem povídat a nebudou mít čas na lumpárny a skopičiny. Možná, když jim slíbíte, že čas od času si budou moci v tělocvičně zorbing fotbal zahrát, dají alespoň na chvíli pokoj a třeba se začnou dokonce i učit.

Koule i hřiště

Fotbal v nafukovacích koulích, stejně jako další varianty her, se dá hrát na jakémkoliv větším prostranství. A to se u školy většinou nachází. Nemusí jít přímo o hřiště. Stačí rovná, travnatá, klidně i betonová plocha. Agentura happytimes.cz, u které jsi body zorbing objednáte, je schopna doručit vám nejen samotné bodyzorbingové koule, ale i hřiště, na kterém budete moci body zorbing hrát.

Co všechno agentura happytimes.cz nabízí?

Přichystejte svým dětem netradiční zážitek se skákacím hradem Praha. Dopřejte jim, ať si narozeninovou oslavu, dětský den nebo jen tak radost z dovádění pořádně užiji. Stačí kousek volné a rovné plochy a skákací hrad pro děti nebo jiná nafukovací atrakce může být vaše. Když říkáme vaše, myslíme tím samozřejmě skákací hrad pronájem nebo jinou nafukovací atrakci pronájem. A jaká cena za pronájem nafukovacích atrakcí vás čeká? Cena nafukovacích atrakcí pronájem se odvíjí vždy od toho, jakou nafukovací atrakci si pronajmete a také od toho, jak dlouho si ji budete chtít ponechat. Zavítejte na stránky agentury happytimes.cz, vyberte si skákací hrad pro děti nebo jinou nafukovací atrakcí podle svých představ a agenturu kontaktujte. Nezapomeňte se při listování agenturními stránkami podívat, co všechno agentura happytimes.cz nabízí. Zdaleka to nejsou pouze skákací hrady pro děti a nafukovací atrakce.

MetSo on Facebook
  • 1
    Share