Domů Magazín Novinky od firmy Dřevojas

Novinky od firmy Dřevojas

104
0
Sdílejte

Společnost Dřevojas vyrábějící kvalitní koupelnový nábytek si ve svém novém katalogu připravila pro své zákazníky a obdivovatele velkou škálu novinek, které vás jistě zaujmou a budete je nutně chtít do své koupelny. O jaké novinky se jedná? Čtěte článek až do konce a budete určitě překvapeni. 

Řada Module

Dřevojas si pro nás přichystal promyšlenou řadu Module, která vyniká především svojí modularitou, jak již plyne ze samotného názvu. Nábytek z této řady je vyráběn v rozměru od 80 cm do 140 cm. Umyvadla jsou na výběr celkem tři a to model Joy3, Glance a Kube. 

Řada Project a Project benefit

Tyto dvě řady nabízí nábytky ve dvou nejoblíbenějších rozměrech a to 60 a 70 cm. U Projectu si můžete podle vzorníku vybrat různá barevná provedení a samozřejmě také madlo. Tato kolekce byla navržena pro dvě nejoblíbenější umyvadla, kterými jsou Laufen pro S a Grohe. U řady Project Benefit je součástí keramické umyvadlo Q, které má velmi elegantní vzhled. Project Benefit lze dodat narozdíl od Projectu pouze v bílé variantě. Bílá varianta určitě není žádné mínus, jelikož bílá se hodí opravdu ke všemu a ještě ke všemu ji bude doplňovat velmi elegantní kovová úchytka T05. 

Nové dekory

Dnes už starý dekor Basalt byl vyřazen z nabídky firmy Dřevojas a aby se zákazníci měli zase na co těšit, nově je v nabídce dekor Tobacco a Galaxy. 

Tobacco je dekor s teplejším odstínem a elegantním hnědým povrchem. Galaxy je naopak studenějším odstínem, který připomíná strukturu mramoru. 

Dekor Organic

Nikdo to nečekal a ani nemohl. Dřevojas přichází na trh jako první ve svém oboru se zcela bezkonkurenční variantou dekoru Organic. Tento originální dekor je vytvořen z rostlin a květů z tyrolských Alp. Chcete mít ve své koupelně něco, co nebude mít jen tak někdo? Jděte do dekoru Organic, který je nabízen u série nábytků Module.

Zrcadlové galerky

Dřevojas rozšířil i nabídky svých zrcadlových galerek a na trh přichází s novou řadou Focus. Focus se odlišuje od klasických galerek vestavěnou nikou hned pod zrcadlovou částí. Focus mají samozřejmě vypínač i zásuvku uvnitř skříňky. Dostupné varianty jsou jednodvéřové i dvojdvéřové. 

Co na tyto novinky od firmy Dřevojas říkáte? My jsme nadšeni a zároveň překvapeni, s jakými novinkami Dřevojas na trh přišel a obohatil tak svoji nabídku něčím nevšedním, ale přitom úžasným. 

MetSo on Facebook
  • 1
    Share