Domů Móda a Styl Pod lakem na nehty je třeba mít zdravé a pevné nehty

Pod lakem na nehty je třeba mít zdravé a pevné nehty

712
0
Sdílejte

Neexistuje snad žena, která by nechtěla mít krásné nehty. Krásné nehty však nejsou pouze záležitostí druhu a barvy laku na nehty nebo dokonalého tvaru nehtů. Za dokonalými nehty vždy stojí dostatečná a kvalitní péče. Své ruce si musíte hýčkat. Teprve důkladná a mnohdy i zdlouhavá péče, která se může na první pohled jevit jako zbytečná, dokáže přinést sladké ovoce. Je to tak – ruce představují jednu z nejreprezentativnějších částí lidského těla. Rukou si totiž všimne okamžitě každý – jsou tudíž vizitkou každého z nás. V rukách se odráží naše životospráva a vnitřní stav těla. Takové ruce nesou zdravé nehty, které si zaslouží dokonalou nehtovou modeláž včetně gel laku na nehty, UV lampy na nehty, laku na nehty OPI, brusky na nehty, razítka na nehty, zdobení nehtů, šablon na nehty, sad na akrylové nehty a podobně.

Pilování nehtů

Chcete-li, aby byly vaše ruce krásné, musíte mít dokonale upravené nehty (nehtová modeláž). Pokud se vám zdá, že jsou vaše nehty poničené a lámavé, pak za problémem může stát jejich nesprávné pilování.

  • Nikdy nesmíte nehty pilovat mokré! Vždy musíte počkat, až důkladně oschnou. Teprve potom můžete s pilováním začít.
  • Pilujte vždy v jednom směru!
  • Zapomeňte na hrubý pilník a i ten jemný používejte velice něžně!
  • Nehtovou kůžičku rozhodně nezastřihávejte a ani neodtrhávejte. Pouze ji opatrně špachtličkou zatlačte směrem ke kořeni nehtového lůžka.

Uzdravené a krásně upravené nehty snesou kvalitní laky na nehty, ať už gel lak na nehty anebo výběr ze sady na akrylové nehty případně lak na nehty OPI.

Ráj nehtů doporučuje

Ráj nehtů doporučuje všem svým klientkám, aby preventivně zamezily kontaktu rukou s chemickými přípravky a agresivními saponáty. Pokud nechcete mít předčasně zestárlé ruce a poškozené nehty, vždy při práci používejte rukavice. Poskytnete-li svým nehtům kvalitní přípravky a kvalitní modeláž nehtů, poskytne-li své pleti body Boom, budete dlouho vypadat mladě a krásně.

MetSo on Facebook
  • 1
    Share