Domů Magazín Překvapení, co si budete pamatovat

Překvapení, co si budete pamatovat

232
0
Sdílejte

Všimli jste si, že jsme stále více pohodlnější? A to platí i v případě, když máme vybrat dárek pro naše blízké. Raději předáme obálku s finanční hotovostí, než abychom přemýšleli nad tím, co by dotyčnému vykouzlilo úsměv na tváři. Buďte tento rok trochu nápaditější. Vyberte zážitek pro celou rodinu. Pořiďte vyhlídkový let vrtulníkem.

Krásné výhledy, lehká nervozita, zatajený dech

To vše se s vámi bude potkávat od chvíle, kdy vstoupíte na letištní plochu. Usednout do kabiny vrtulníku chce jen malou špetku odvahy. Nervozita vás opustí už po pár vteřinách od startu. Pak už vás čeká jen plynulá jízda nad nádhernými městy s kostelíky a barevnými střechami domů nebo nad pohádkovou krajinou. Vyhlídkový let vrtulníkem vám nabídne různé okruhy v délkách od třiceti minut do půl druhé hodiny.

Hodinový let v okolí Karlštejnu

Půlhodinový let je fantastickým prožitkem, ale díky spoustě nových pocitů z létání se méně soustředíte na vyhlídku. Při hodinovém letu už máte mnohem více času přivyknout volnému prostoru a naplno se věnovat měnící se krajině pod vašimi chodidly.

Jeden z populárních okruhů vás vezme do okolí hradního komplexu Karlštejn. Nejprve si prohlédnete hostivařskou nádrž a malebný zámek Zbraslav. Skvěle z výšky vypadá soutok řeky Berounky s Vltavou a přiblížíte se i zámku Dobřichovice. Pak už se otevírá pohled hodný malířských mistrů, mezi lesy vykoukne hrad Karlštejn. V blízkém okolí je ještě oblíbený cíl výletů lom Velká Amerika, co ze vzduchu vypadá jako modravá perla.

Zážitky z letu vrtulníkem let budou dlouho čerstvé a příjemné vzrušení si vybavíte i po několika letech.

Vrtulník jen pro vás

Nevybrali jste si z připravených vyhlídkových tras? Raději byste si prohlédli místa blízká vaší rodině? V tom není žádný problém. Můžete si dohodnout soukromý let vrtulníkem a poskládat si vyhlídkovou trasu dle vašeho přání. Třeba vyrazíte i do vzdálenějších míst.

MetSo on Facebook
  • 1
    Share