Domů Magazín Jak probíhá proces půjčky ručení autem?

Jak probíhá proces půjčky ručení autem?

530
0
Sdílejte

Potřebujete peníze velmi rychle – nejlépe okamžitě? Může vám určitý finanční obnos takříkajíc “zachránit kůži”? Víme jak na to! Využijte kvalitního finančního servisu autozastavárny Praha. Počkejte, nepřestávejte číst! Jestli máte obavu, že půjčka se zástavou auta není nic pro vás, protože se obáváte, že vás může o vůz připravit, obáváte se zbytečně. Ale je to pochopitelné, pokud nevíte, co takový krok vlastně obnáší. Pojďme se tedy společně na celý proces půjčky ručení autem podívat.

Potřebujete zafinancovat investici? Využijte služeb autozastavárny Praha

Autozastavárna Praha a zástava aut Brno zde nejsou proto, že by vás o vašeho plechového miláčka chtěly připravit. Právě naopak! Chtějí vám umožnit, aby zůstal, nebo se posléze vrátil zpět do vaší garáže. Nejde přece o prodej auta! To by bylo trochu jiné kafe. Jde o to, že můžete získat určitý finanční obnos (půjčku), který možná právě teď potřebujete pro svou investici.

Pokud byste auto skutečně prodávali a s prodejem spěchali, pravděpodobně byste auto opravdu prodali pod cenou. Avšak v případě, že využijete služeb zmíněných autozastaváren a auto dáte do zástavy, jakmile ho vy platíte, bude vám zase říkat pane.

Jaký vůz můžete zastavit?

K zástavě se hodí prakticky jakýkoli vůz – osobní, užitkový, nákladní. Zastavárna aut Praha však přijme i váš motocykl nebo přívěs. Než auto do zástavy Brno povezete, s autozastavárnou se domluvte. Potom přijeďte i s dopravním prostředkem k dalšímu jednání. Jak vysoká půjčka ručená autem na vás čeká, to záleží kromě jiného také na stáří a technickém stavu dopravního prostředku. Jeho stav posoudí zkušení technici. Zkontrolují značku, rok výroby i technický stav dopravního prostředku. To vše totiž hraje roli v tom, na jak vysokou půjčku dosáhnete. Tak co, jdete do toho?

MetSo on Facebook
  • 1
    Share