Domů Zprávy Sháníte LED zářivky, LED reflektory nebo LED pracovní světla?

Sháníte LED zářivky, LED reflektory nebo LED pracovní světla?

458
0
Sdílejte

Aby se člověk rozhodl pro správné osvětlení interiéru domácnosti, průmyslového provozu, kanceláře případně i venkovního osvětlení, je třeba, aby se v možnostech, které současná doba nabízí, dobře orientoval. To znamená, aby se seznámil se všemi výhodami a nevýhodami jednotlivých druhů osvětlení, než zvolí to pravé. Předejde tak zklamání a rozčarování. To je také důvod, proč internetový obchod ledsviti.cz na svých webových stránkách nabízí možnost prostudovat si jednotlivé výhody a nevýhody LED. Jakmile se s nimi seznámíte, vaše rozhodnutí pro nákup LED zářivek, LED reflektorů, LED pracovních světel, LED veřejného osvětlení a dalších “LED” pro vás bude mnohem jednodušší. Zjistíte například, jaké jsou provozní výhody LED, jejich technické přednosti, bezpečnost a dozvíte se také některé zajímavosti o LED.

LED technologie – teplé světlo

Pokud se rozhodujete vyměnit v jakémkoliv interiéru stávající žárovky za LED žárovky či stávající nouzové osvětlení za LED nouzové osvětlení, mohlo by vás zajímat, že LED poskytuje takzvané teplé nebo studené světlo. Jaké si vybrat?

Teplý odstín, který je jemný a příjemný, volte vždy do místností, v nichž se chcete a potřebujete cítit příjemně. Jde zejména o interiér bytu – tedy obývací pokoj, ložnici, dětský pokoj, halu a podobně.

LED technologie – studené světlo

Co se týče studeného odstínu, ten je naopak velmi intenzivní a zářivý. Pokud ho použijete do míst, kde je potřeba soustředit se – kanceláře (LED svítidla), výrobní haly (LED průmyslové osvětlení), obchody (LED panely) a podobně, rozhodně neuděláte chybu.

Teď už tedy budete vědět i to, jaké si do obývacího pokoje pořídit LED lustry nebo nad knihovnu obývacího pokoje LED pásky. Velký výběr veškerého zboží ve spojitosti s LED (včetně LED příslušenství) najdete v e-shopu ledsviti.cz, který vám nabízí i možnost osobního odběru.

 

MetSo on Facebook
  • 1
    Share