Domů Zprávy Školka plnící dětská přání

Školka plnící dětská přání

671
0
Sdílejte

Chcete pro své děti ten nejlepší servis, který se jim dostane v útlém věku a poznamená je na celý nadcházející život? V tom případě své ratolesti pošlete k nám! Jsme totiž první soukromá školka, která má popularitu nejen u dětí, ale i u samotných rodičů. Nejsme totiž zdaleka vůbec obyčejnou vzdělávací institucí, ve které na děti čekají pouze znuděné pohledy vychovatelek a nepříjemné prostředí z dob dávno minulých. Jsme instituce, která se snaží dětem vynahradit domácí pohodu, snaží se s nimi pracovat a co je nejhlavnější, baví nás to.

Milujeme děti a ony milují nás!

Naše mateřská škola má otevřeno od 7 do 19 hodin. Pokud někteří rodiče musí dlouho pracovat, jsou s námi jejich děti po celou tuto dobu. Popřípadě je domů můžeme i na požádání odvést. Co je ale nejdůležitější, je to, že po celou tuto dlouhou dobu se o děti perfektně staráme a vycházíme jim vstříc při každém jejich požadavku. Jsme pod dohledem České školní inspekce stejně tak, jako jiné vzdělávací instituce, my se ovšem snažíme o to, aby s námi kontrola byla vždy spokojená na 110%. Dětem se u nás velmi libí, jelikož je milujeme stejně tak, jako ony nás.

Každé dítě má svá specifika

Každé dítě je jiné, což je pochopitelné. Tudíž se snažíme ke každému z nich, přistupovat individuálně s ohledem na jeho silné a slabé stránky. Nikdy děti neškatulkujeme. Vždy se jim naopak snažíme, co možná nejvíce přizpůsobit. Náš kvalifikovaný pedagogický personál se o děti vždy umí kvalitně postarat.

Vzrostlá zahrada, koně, pejsci, výlety

Děti potřebují přírodu a to především tehdy, bydlí-li valná většina z nich právě ve městě. Z toho důvodu pro ně máme k dispozici vzrostlou zahradu, jízdárnu s koňmi či pejska, který učí děti respektu ke zvířatům a především také lásce. Počet aktivit, které pro děti pořádáme je vskutku pestrý. Od plavání počínaje, až po tenis konče. Každé léto rovněž pravidelně opouštíme Prahu a vítám sluncem zalité přímořské oblasti, kde si děti užijí spoustu legrace. V zimě zase rádi brázdíme hory a užíváme si sněhové nadílky před Vánoci. Tak co? Ještě stále přemýšlíte, kam své děti přihlásíte do školky?

MetSo on Facebook
  • 1
    Share