Domů Móda a Styl Společenské šaty z řetězce? Módní sebevražda!

Společenské šaty z řetězce? Módní sebevražda!

747
0
Sdílejte

Také rády procházíte obchody s oblečením a často vám zůstává rozum stát? Nad čím? No nad tím, kolik najdete v regálech věcí pro mladé holky, dívky, ženy a dámy, jež se nehodí vůbec pro nikoho. Konfekce v obchodech, zejména v řetězcích, je prostě taková. Chtít si najít elegantní společenské šaty je prostě módní sebevražda. Když ale zalistujete stránkami e-shopu deneris.cz, neobjevíte šaty, ale ŠATY! Business šaty, denní šaty, letní šaty, párty šaty, společenské šaty – prostě šaty pro všechny příležitosti. A hlavně – šaty slušivé a šmrncovní. Rozhodně si v nich žádná dívka ani žena nebude připadat jako “stará/mladá”. Pokud tedy potřebujete šaty pro konkrétní příležitost nebo slušivé letní šaty do tohoto šíleného a bláznivého počasí, neváhejte.

Kam v legínách? Dnes už kamkoliv!

I když se v tomto horkém létě určitě nejlépe cítíte v sukních a šatech, možná, že v práci se přece jen budete lépe cítit v legínách. Legíny totiž zbořily všechny mýty a vejdou se i do přísných pravidel ohledně oblečení do zaměstnání, ba dokonce pro společenské příležitosti. Nakonec, nejlépe uděláte, když to vyzkoušíte samy. Nepřestávejte číst!

Šaty doplněné legínami

Zvolte malinko širší šaty, abyste se v nich cítily volněji než v úzkém střihu, a místo silonek je doplňte barevnými legínami, elegantními legínami, lesklými legínami, zeštíhlující mi legínami, podle příležitosti klidně i džínovými legínami … K jednobarevným šatům se rozhodně budou hodit barevné legíny nebo legíny opatřené jemným vzorem. Pokud se ochladí, a doufejme, že i ta doba nastane, tak takové silnější lesklé legíny skvěle padnou s delším svetrem. Klasika – černé legíny – zvláště zimní zateplené legíny – vám v chladném počasí poslouží mnohem lépe než silonky.

Deneris.cz  vás obleče i do anticelulitidní legín, těhotenských legín či sportovních legín. Zvláště těch posledních, těch není v šatníku nikdy dost.

MetSo on Facebook
  • 1
    Share