Domů Dům, byt a zahrada Stavba komínu je pro nás každodenní rutinou

Stavba komínu je pro nás každodenní rutinou

971
0
Sdílejte

Toužíte po tom, mít ve svém bytě krbová kamna, která by vás příjemné zahřívala nejednu zimu? Chcete si ve svém bytě vytvořit kouzelnou atmosféru, kterou vám zaručí pouze kvalitní krbová kamna? V tom případě vás jistě bude zajímat, co samotné instalaci krbových kamen předchází a na co je třeba se připravit. Stěžejním bodem celé montáže je především stavba komínu, který je hlavní součástí celého topného systému. Ovšem není zdaleka vůbec třeba se tohoto stavebního zásahu jakkoliv obávat. Naši odborníci staví komíny už jako každodenní pracovní rutinu. Nechte si i vy, jeden takový zhotovit.

Řešení nalezneme i u starších staveb

Pokud se obáváte toho, že stavba komínu je určena především novostavbám a vy vlastníte starší zástavbu, nejsou vaše obavy vůbec na místě. U nových staveb je montáž sice jednodušší, ale u starších staveb není nereálnou. U novostaveb používáme komínové soustavy, které pochází od šikovných výrobců značky Shiedel. Samotnou stavbu poté realizujeme pomocí samonosných nerezových komínových systémů, které plní svůj účel po mnoho let. U starších staveb je ovšem zejména nutné posouzení celého stavu stávajícího systému, jeho technický stav a především také parametry, kterými disponují kouřovody. Po konkrétních výsledcích již není důvod, stavbu celé soustavy dále protahovat.

Před stavbou soustavy si promyslete typ krbových kamen

Před samotnou realizací celého topného systému, je třeba si promyslet i to, jak by podle vás měla vypadat vámi zvolená krbová kamna. Náš sortiment zahrnuje celou řadu kvalitních kamen, která stojí za vaše povšimnutí. Před započetím stavebních úprava je především potřeba znát finální parametry daného krbu. Na paměti přitom mějte, že napřed musí být funkční hlavně komín.

Kompletní montáž jednoho otopného systému

Svým klientům nabízíme rovněž příjemnou službu, která zahrnuje kompletní montáž jednoho otopného systému v jednom. V překladu to znamená, že vám zhotovíme jak krbová kamna, tak i komínovou soustavu a na obojí dostanete záruku. Zajistíme vám tak tímto způsobem kompletní funkčnost a jistotu, že celý systém bude fungovat přesně tak, jak má.

 

MetSo on Facebook
  • 1
    Share