Domů Magazín Vyhlídkový let vrtulníkem, tip na nevšední zážitek

Vyhlídkový let vrtulníkem, tip na nevšední zážitek

308
0
Sdílejte

Ochutnejte novou zkušenost, dopřejte si vyhlídkový let vrtulníkem a doplňte si další perspektivu. Jak krásně vypadá svět z výšky? Jak je příjemné nechat se unášet místy, kde nepotkáte nikoho jiného? Soukromý let vrtulníkem slibuje adrenalinový zážitek i pastvu pro oči.

Zážitky z letu vrtulníkem zůstanou dlouho čerstvé

Je jistě příjemné, že si dnes můžeme vybírat ze statisíců kousků oblečení, elektroniky, doplňků nebo šperků. Najednou se zdá, že to nestačí a že zvolit produkt, co by oslavence oslnil je čím dál složitější. Tady se ke slovu dostává darování nevšední zkušenosti. Let vrtulníkem je něco, co si bude obdarovaný pamatovat po dlouhá léta a vždy se mu při vzpomínce zvlní rty do potěšeného úsměvu. Usednout do kabiny vrtulníku Robinson R44 je krok k cestě nad lesknoucí se štíty domů a rozhled do pohádkové krajiny v okolí Prahy nebo blízkých měst.

Pro někoho je atraktivnější let vrtulníkem Mladá Boleslav nebo vyhlídka na Brandýs nad Labem. Soukromý let vrtulníkem může mít tisíce příchutí, nikdy nebude stejný. Dokonce si můžete dohodnout změnu obvyklé trasy.

let vrtulnikem

Zvolte trasu vyhlídkového letu

V kabině vrtulníku strávíte půl hodiny nebo i mnohem déle. Na tuto půl hodinu budete vzpomínat pořád a vždy si vybavíte, jak krásné bylo prohlížet si krajinu z výšky. Soukromý let vrtulníkem vám ukáže krásu svobody a volného prostoru všude kolem vás. Ve chvilce se ocitnete vysoko nad tím, co vás trápilo ještě včera večer. Nebude žádné místo, na kterém byste byli v dané chvíli raději. Budete žít jen přítomností a úchvatným pohledem na scenérii kolem vás.

Kdo si chce dopřát nevšední zážitek a prohlídku nejbližšího okolí, zvolí kratší trasu. Pak je tu ale hodinový nebo i delší let, kdy máte možnost podívat se do vzdálenějších míst. Náramný pohled je například na skalní monumenty v Českém ráji nebo na Karlštejn.

Vrtulník Robinson R44 se těší na vaši jízdu. Nenechte jej dlouho čekat.

MetSo on Facebook
  • 1
    Share