Domů Magazín Zajímáte se i svět informačních technologií a prahnete po nových zkušenostech?

Zajímáte se i svět informačních technologií a prahnete po nových zkušenostech?

587
0
Sdílejte

I když se najde mnoho volných pracovních pozic ve světě informačních technologií, pravdou je, že ne všechny volné pracovní pozice mohou být podle vašich představ. Lidé dnes chtějí chodit do práce s úsměvem, chtějí chodit do práce, do které se budou těšit a kvůli které budou s radostí vstávat ráno z postele. Touží po práci, jež jim dá nové zkušenosti a díky které se zlepší v tom, co se doposud naučili. Pokud se právě vy o svět informačních technologií zajímáte a pokud hledáte práci, kterou by vystihovaly výše uvedené požadavky, co třeba poslat životopis do firmy U&SLUNO? Aktuálně tato dynamická a moderní společnost hledá posilu do svého týmu.

O firmě U&SLUNO

Na úvod si prozraďme něco o zmiňované firmě, která aktuálně hledá posilu. Je důležité se o potenciálním zaměstnavateli dozvědět více, nemyslíte? Firma U&SLUNO je firmou poskytující poradenské a konzultační služby pro retail, logistiku a distribuci. Taktéž se jedná o firmu poskytující informační technologie.

Jak již bylo zmíněno, jedná se o dynamickou a moderní společnost s potenciálem se rozvíjet a růst. Právě tato firma hledá posilu do svého týmu. Budete touto posilou právě vy? Seznam volných pracovních pozic najdete na joinus.cz.

Co firma U&SLUNO může nabídnout?

Ptáte se, co firma může nabídnout? Ve firmě vás čeká přátelské pracovní prostředí s ještě přátelštějším kolektivem. To jsou hlavní benefity, kvůli kterým se jistě do práce budete těšit. Benefitem je také pružná pracovní doba a možnost neustále se učit novým věcem. Nové zkušenosti nejsou posledním benefitem, zmínit je třeba i čokoládové středy nebo vynikající kávu, které jsou však jen třešničkou na pomyslném dortu.

Zaujala vás firma natolik, že se chcete stát její součástí, že chcete být novou posilou? Neváhejte, pošlete svůj zpracovaný životopis a #joinus.

MetSo on Facebook
  • 1
    Share