Domů Magazín Zaleťte si za perlami naší vlasti

Zaleťte si za perlami naší vlasti

211
0
Sdílejte
let vrtulnikem

Společné zážitky jsou kořením každého vztahu a radostí rodinného života. Můžete si dopřát jeden skutečně nevšední. Vyhlídkový let vrtulníkem. Po detailně propracované trase vás vezme vrtulník do nádherných míst v okolí a prohlédnete si i skvosty našeho historického dědictví. Už jste měli příležitost obdivovat Karlštejn nebo Křivoklát z výšky?

Netradiční prohlídka nádherných míst

Každý z nás se na chvíli zastaví u modelu hradu, zámku nebo nad maketou města. Líbí se nám, když si můžeme prohlédnout každý detail stavby z nového úhlu pohledu. Co kdybychom vás vzali nad opravdový unikát středověké architektury? Váš obdiv bude sklízet jedna z našich perel, hrad Karlštejn. Zamilujete se nejen do hradního komplexu s několika nádvořími a majestátním opevněním ale i do přírodních krás. Husté lesy v okolí skrývají modravou hladinu lomu Velká Amerika i krásy romantického Berouna. Let vrtulníkem se zaslouží o čestné místo ve vašich nejkrásnějších vzpomínkách.

Ve dvou k výšinám

Přemýšlíte o zajímavém dárku k výročí? Chtěli byste pořídit něco romantického a zároveň netradičního? Pak se rozhodněte pro vyhlídkový let vrtulníkem. Vyhlídkové lety jsou určeny pro malý počet cestujících, obvykle vyráží vzhůru jen pár. Taková oslava výročí je opravdu nezapomenutelná. S jejím objednáním nebudete mít žádný problém, zabere to jen malou chvíli. Pak už se jen stačí rozhodnout pro konkrétní trasu.

V nabídce jsou vyhlídkové lety trvající půl hodiny, hodinu nebo dokonce i hodinu a půl. Nabízí se tak možnost vypravit se na místa, kde se psala vaše společná historie. Pamatujete na léto pod stanem na Slapské přehradě? Pojďte si místo prohlédnout při soukromém letu vrtulníkem.

MetSo on Facebook
  • 1
    Share