Domů Móda a Styl Župan – nezbytně nutný společník

Župan – nezbytně nutný společník

770
0
Sdílejte

Zatímco některé ženy využívají župan během celého roku, některé pouze v zimním období. Pravdou je, že jsou krásně měkké, hebké, příjemné na dotyk a hlavně hřejivé – tedy podle zvoleného materiálu. Budeme-li se bavit o županech na podzim a zimu, pak je to jejich primárním úkolem. Ještě je tady samozřejmě kategorie sexy župánků, ale to by byla jiná kapitola.

Dámská pyžama podtrhují ženskou přirozenost

V létě spí některé ženy na Evu. Jiné si pouze obléknou pohodlné kalhotky. Pak jsou ženy, které dámská pyžama považují za naprostou samozřejmost. Pyžamo je volbou osobní preference. Na léto existují košilky, tílka, kraťasy, trička. Na zimu pak hřejivá pyžama různých střihů i materiálů. O tom, že spaní na Evu je zdravé jste už asi četly milé dámy, nicméně ne každému je to po chuti.

Dámské pyžamo z příjemného materiálu, slušivého střihu má také něco do sebe. Pokud kopíruje pěkné křivky, ideálně zvýrazní ženskou přirozenost. Přeci jen do postele chodí spát ženy odlíčené, s rozpuštěnými a učesanými vlasy, tudíž jsou přesně takové, jaké je příroda stvořila a správné pyžamo tuto krásu ještě podtrhne. Dámská pyžama a župany jsou důležitými doplňky každého šatníku.

Dámské župany

Župan má mít žena na sobě, nikoliv ve skříni. Jeho příjemný materiál je jako nejněžnější pohlazení. A která žena by se nechtěla nechat hladit…Chcete-li se zalíbit svému milému ještě více, pak sáhněte po župánku, který je svůdný a sexy. Ovšem dáváte-li přednost teplu a večerní romantice, pak zvolte župan delší z hřejivého materiálu. Můžete se do něj zabalit a klidně usnout u televize, jako štěňátko. Dámské župany můžete mít klidně i tři. Každý pro jinou roční dobu i příležitost. Je skvělý, když vylezete z vany a nechce se vám utírat – vsákne vodu a vlhkost. Případně vás ochrání před chladem i nežádoucími zraky, když nečekaně někdo zaklepe na dveře. Župan je zkrátka výtečný a praktický společník.

MetSo on Facebook
  • 1
    Share