Domů Móda a Styl Army styl dobývá pánské šatníky

Army styl dobývá pánské šatníky

1311
0
Sdílejte

Militaristický styl dnes na vás křičí z každé vitríny. Army tématika se s námi tahá už od dávných časů a jako trend se drží na prvních místech již několik sezon.

V 21. století tento módní hit dobývá nejen pánské, ale i dámské srdce. Je však na úplně jiné úrovni než zhruba před 70. lety. V té době jste zelenou barvu na oblečení mohli vidět skoro všude. Vojáci a jejich uniformy, lidé na vyšších pozicích v kvalitních zelených kabátech. Ani tento rok se ho módní návrháři nechtěli vzdát.

V módním army slovníku nesmí chybět parka, brýle pilotky, bomber bunda, trička s military potiskem, kapsáče.

Typické znaky charakterizující army styl je nezaměnitelný maskáčový vzor, typická khaki, hnědá, béžová, písková, černá, šedá nebo tmavě zelená barva, vysoké mohutné boty a nesmí chybět nesčetné množství kapes na různých místech.

Módní přívrženci si už kromě triček, bund a kalhot mohou koupit také spodní prádlo, plavky, kravaty, ponožky, obuv s army motivem…

Pohodlný letní outfit v militaristickém stylu

I když tento styl není klasickou volbou na nošení do práce, je velmi jednoduché začlenit  ho ke  každodennímu použití. Vojenský motiv nemusí nutně pokrývat celou plochu daného produktu, stačí malý detail, který oživí nudný outfit a dodá mu správnou dávku šmrncu.

Nápaditý podzimní outfit s army tématikou na každodenní nošení

 

 

 

MetSo on Facebook
  • 1
    Share