Domů Zprávy Automyčka Express vyčistí váš vůz rychle a kvalitně

Automyčka Express vyčistí váš vůz rychle a kvalitně

456
2
Sdílejte
Automyčka Express
Automyčka Express

Žijeme v době, kdy je málo času. Lidé se snaží vše uspěchat a udělat co nejrychleji. O všem však nelze říci, že rychle znamená kvalitně. To neplatí u Automyčky Express. Tato společnost totiž nabízí špičkově provedené služby rychle a profesionálně, neboť zaměstnává certifikované a proškolené týmy, které ví, co vaše auto potřebuje.

Dostupnost

Automyčka Express nabízí služby v 17 pobočkách ve čtyřech městech České Republiky. V Praze, Brně, Plzni a Ostravě již nyní u obchodních center naleznete tyto automyčky, které můžete využít během nákupů, procházky městem nebo můžete služby využít i během pracovní doby. Služby AE můžete využít 12 hodin denně a na objednávku si v tomto čase zařídit odvoz, umytí i dovoz vozu kamkoliv budete potřebovat!

Kvalita ve všech ohledech

Nejen, že vyškolený tým ručně umyje vaše auto tak, aby v žádném záhybu nezbylo ani snítko prachu, navíc k čištění použije ekologické produkty šetrné k přírodě i vašemu vozu. Pobočky mají navíc vlastní čistírnu odpadních vod, což se jen tak nevidí.

Programy pro vaše auto – Automyčka Express

Běžné automyčky zařídí umytí auta od bláta, prachu a uschlých kapek po dešti. V Automyčce Express máte výběr ovšem z mnohem více programů, než je umytí vozu. V seznamu naleznete programy specializované na lesk vozu, jeho interiér, ochranu laku či opravu karoserie.

Letní akce, která se vyplatí

Pokud se rozhodnete pro program Elegance, který zajišťuje kompletní umytí, vyčištění i provonění vozu, nezapomeňte si k tomuto programu poručit i ošetření vozu nanotechnologií, která vašemu vozu dodá ochranný štít.

 

MetSo on Facebook
  • 1
    Share

2 KOMENTÁŘE