Domů Zprávy Autozastavárna vyřeší váš problém

Autozastavárna vyřeší váš problém

626
0
Sdílejte

Potřebujete velmi rychle sehnat peníze, ale nechcete jít do banky, ani si půjčovat v jiných nebankovních společnostech. Možná nemáte čím ručit, případně víte, že v bance půjčku nedostanete. Pak právě Vy oceníte službu spojenou se zástavou automobilů. Autozastavárna je skvělou možností jak si sjednat půjčku na vaše vozidlo, které v případě Vašeho zájmu můžete i nadále využívat.

car-exhaust-1902909__480

Celý proces je opravdu nezvykle jednoduchý. Navíc tuto službu využijete, ať už potřebujete krátkodobou, nebo i dlouhodobou půjčku.  Vaše auto můžete nechat zastavit klidně na jeden týden, ale také třeba na celý rok. Naše zastavárna neřeší, zda máte zápis v registru dlužníků. Navíc půjčku s námi kompletně vyřídíte za čtvrthodinku. Zástava automobilu probíhá rychle, jednoduše a spolehlivě.

Stačí vyplnit náš kontaktní formulář, na základě kterého si domluvíme schůzku. Přijet můžete Vy do některé z našich poboček, nebo přijedeme my k Vám. Váš vůz oceníme na základě několika kritérií. Vzhled, stáří, technický stav, výbava, najeté kilometry a tržní hodnota budou hrát roli. Od nás dostanete až 80 % jeho tržní ceny. Půjčit si ale můžete i méně, záleží pouze na Vás, kolik peněz si půjčíte. Důležité pro Vás zcela jistě bude fakt, že pro Vás peníze budou okamžitě k dispozici. To, že využijete autozastavárny ovšem neznamená, že o vozidlo přijdete. Sami si volíte, zda u nás vozidlo ponecháte, nebo s ním budete dále jezdit. Zajímají nás různé vozy, od těch nejběžnější, po sportovní, závodní, či exotické. Tím ale nekončíme, zajímají nás také motocykly a lodě.

Zástava automobilu pomůže k penězům

Zástava automobilu je pro Vás skvělou příležitostí jak vyřešit Vaše finanční potřeby doslova teď a tady. Navíc pro Vás může být Vaše vozidlo i nadále dostupné a získáte finanční hotovost. Naše služba je dostupná, moderní a flexibilní, nemusíte pochybovat o tom, že je výhodná.

 

MetSo on Facebook
  • 1
    Share