Domů Zprávy Bankovní půjčky nabízí nejvýhodnější podmínky

Bankovní půjčky nabízí nejvýhodnější podmínky

446
0
Sdílejte

půjčka

Kam pro půjčku? Pokud nad tím přemýšlíme, máme na současném trhu hned dvě hlavní možnosti. První je spojena s tím, že vyrazíme do banky. Druhá možnost je spojena s žádostí u nebankovní společnosti. Společně se podíváme na důvody, proč je lepší při své žádosti využít banku.

Jistota férového přístupu

V nebankovním segmentu může dnes podnikat skutečně téměř každý, což může být spojeno především s faktem, že je zde velmi malá kontrola toho, zda jsou plněny všechny podmínky a povinnosti. Naopak banky jsou kontrolovány hned několika institucemi, což znamená, že požadované bankovní půjčky jsou spojeny jak s jistotou férového přístupu, tak jsou spojeny také s transparentností a jasně nastavenými podmínkami. Obecně tedy můžeme říci, že u nich jenom málokdy můžeme čekat cokoliv nestandardního. A to ať už mluvíme o:

  • Podmínkách získání
  • Stanovených úrokových a jiných sazbách
  • Případných sankcích za nesplácení

Úroky patří k nejnižším na trhu

Jelikož jsme se lehce dotkli oblasti úrokových sazeb, neměli bychom na ně zapomínat. A to z toho důvodu, že úroky u bankovních půjček dnes patří mezi ty nejnižší, které na našem trhu jsou. Standardem je, že se obvykle pohybují pod hranici deseti procent, což je sazba více než dobrá. Pokud se podíváme na některé inovativní přístupy řady bank, můžeme říci, že se setkáme třeba i s variantami, kam se řadí půjčka bez úroku, u které platíme jenom jednorázový procentní poplatek. I to je přístup více než zajímavý, který potěší každého, kdo půjčku potřebuje a zároveň na ní chce ušetřit.

Bohatá nabídka možností

Portfolio úvěrových produktů je u bank více než široké. Díky tomu si na své přijde skutečně každý, bez pohledu na to, k čemu přesně finanční prostředky potřebujme. Pokud se podíváme konkrétněji, můžeme říci, že v bankovním segmentu najdeme:

  • Účelové a neúčelové půjčky
  • Hotovostní a bezhotovostní půjčky
  • Půjčky v řádech tisíců i milionů korun

Výběr je tedy více než široký, díky čemuž lze financovat třeba vybavení našeho bytu, stejně jako není problém vzít si hypotéku, nebo úvěr na cokoliv. Sem patří i Česká spořitelna půjčka, kterou můžeme označit jako za jednu z možných variant, pokud hledáme neúčelovou půjčku ve výši až 700 000 Kč, a to s nízkým úrokem a možností splácení po dobu 84 měsíců.

Získat peníze lze i jednoduše

Bankovní segment je obvykle spojován také s tím, že samotná žádost bývá spojena s prověřováním registrů, nebo našeho příjmu. Ani to nemusí být vždy pravdou. Mnohdy může záviset jenom na finanční historii u banky a půjčka s nízkým úrokem je poskytnuta. Zapomínat bychom neměli ale ani na to, že se lze obejít o bez potvrzování příjmu. Stačí, pokud si požádáme o půjčku u banky, kde máme standardní účet, na který nám chodí výplata. Pracovník banky jednoduše posoudí to, kolik peněz nám na účet chodí, stejně jako posoudí i celkové obraty. Nic více následně není pro vyřízení třeba, díky čemuž může být celá cesta k půjčce snadnější, než u klasické nebankovní společnosti.

Jednoduše, rychle a online

I banky se snaží vycházet vstříc současným požadavkům klientů, což se přirozeně podepisuje i na tom, že je vše spojováno s rychlostí a jednoduchostí. Požádat si tak lze i v pohodlí domova, prostřednictvím internetu. Oproti nebankovním společnostem mají banky i tu výhodu, že v rámci internetového bankovnictví mohou nabídnout předschválenou výši úvěru, díky čemuž lze danou nabídku jenom odsouhlasit a poté už počkat, až budou finanční prostředky připsány. I to je jedna z výhod, která se k bankovnímu segmentu přímo váže. Přirozeně nezapomínejme také na jistoty stále rychlejšího vyřízení, které se už dávno nepohybuje v řádech týdnů, ale peníze lze mít na bankovním účtu, popřípadě v hotovosti i do několika dní.

 

MetSo on Facebook
  • 1
    Share