Domů Zprávy Basic batohy

Basic batohy

715
0
Sdílejte

Basic batohy jsou vhodné pro uschování důležitých věcí při cestě do města, na kratší procházku nebo menší výlet. Batohy mají zpravidla jednu velkou komoru a menší kapsu na doklady či klíče. Výhodou je pestrá paleta barev i značek.

Basic batohy mají široké využití

Pokud chcete malý, ale vysoce prodyšný a kvalitní batoh, pak volte malé sportovní Basic batohy, které se hodí na kolo, do přírody, ale využít je lze jako školní batohy. Při výběru hraje hlavní roli především jejich design, ale i velikost a umístění kapes, aby se nám do něj vešly potřebné věci. Objem basic batohů do školy je 30-40 l.  Tyto batohy rozlišujeme na dámské a pánské, případně dětské.

Streetové tašky

tašky

Malé basic batohy se musí dobře nosit, je vhodné pořídit batoh, který má polstrované popruhy,  vyhovovat musí i počet kapes. Vybírat lze podle způsobu zapínání – na zip vám umožní lepší přístupnost do batohu, lepší organizovanost usnadní „komín”, který naplníte shora do jedné kapsy a nebude hrozit jeho rychlé rozbití. Důležitá je také kvalita zipu, rovněž není vhodné batoh příliš přeplňovat, může dojít k tomu, že batoh nedovřete, případně vám začne praskat. Basic batohy mohou mít i speciálně odvětraná záda. Některé modely mohou mít navíc pláštěnku, pitný vak nebo úchyty pro trekové hole. Velikost basic batohu je 15 – 30 litrů.

Basic batohy

Basic batohy pro volný čas či na procházku a kolo nemají zpravidla vyztužená záda. Velmi praktickou vlastnosti je nepropustné a omyvatelné dno batohu, snadná údržba a kvalitní materiál. Vyrobeny jsou ze 100% polyesteru. Pokud potřebujete batoh do školy, lze si pořídit i s kapsou oddělenou pro notebook a poutko pro zavěšení.
Batoh je nepostradatelný pomocník na nošení nákupů nebo věcí pro děti, když jdete na dětské hřiště nebo do zoo. Mají široké možnosti využití. Vybírejte kvalitní výrobky, které vydrží několik let.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Novinky-Zprávy.cz    

Tiskové-zprávy.eu    

Aktualitycz.cz

 

 

MetSo on Facebook
  • 1
    Share