Domů Zprávy Bezpečnostní dveře Praha ochrání váš majetek

Bezpečnostní dveře Praha ochrání váš majetek

763
2
Sdílejte
Bezpečnostní dveře Praha

I zavřené dveře mohou být pro spoustu nenechavců a protřelých zlodějíčků pozvánkou na návštěvu. Je také třeba mít ty správné dveře. Normální vchodové dveře s klasickým zámkem nedají příliš práce s překonáním. Zkušenému zloději stačí mnohdy pouze správně mířený úder, vědět kam zatlačit a do čeho se opřít a už je rázem u vás v bytě. A naopak z vašeho bytu se ztratí spousta drahocenných předmětů a vybavení. Jedním z nejefektivnějších řešení tak zůstává výměna dveří za speciálně upravené, za bezpečnostní dveře Praha.

 Každá překážka pomáhá

Bezpečnostní dveře Praha kladou zloději výrazně vyšší odpor. Na výběr je samozřejmě z více stupňů tříd bezpečnosti, které se liší v tom, jak dlouho a čemu dokáží odolat. Ale už běžná třída bezpečnosti je pro případného zloděje jasným signálem, že majitel o svůj byt dbá a nebude mít vloupání usnadněné. Ze statistik pak jasně vyplývá, že většina zlodějů dá vždy přednost méňe zabezpečenému bytu před bytem, který je vybavený bezpečnostními dveřmi Praha. Je to logické, protože každá vteřina, kterou zloděj stráví při překonávání dveří, se mu může nakonec vymstít.

Bezpečnostní není synonymem pro nevzhledné

Design je důležitou složkou, kterou dnes u všeho hodnotíme. Žijeme v době, kdy si u každého výrobku můžeme vybrat nejen podle jeho vlastností, ale také podle toho jak se nám líbí. Na to myslí i bezpečnostní dveře Praha a tak nejsou jejich dveře v žádném případě designově ochuzeny. Spojují se v nich všechny moderní trendy s precizním zpracováním. Své si tu najde jak zastánce klasiky, tak i zastánce moderních tvarů a materiálů. Přestaňte lákat zloděje k návštěvě vašeho bytu a raději své staré dveře vyměňte za bezpečnostní dveře Praha.

Dveře Pb s.r.o.

MetSo on Facebook
  • 1
    Share

2 KOMENTÁŘE