Domů Zprávy Dovolená v karavanu

Dovolená v karavanu

972
0
Sdílejte

Léto nemusíte trávit každý rok v Chorvatsku na pláži nebo u Macháče. Vyzkoušejte dovolenou v karavanu. Půjčovna karavanů vám umožní cestovat a užívat si pobyt v karavanu.

Vyrazte na dovolenou v karavanu

Důvodů, proč si vyzkoušet dovolenou v karavanu, je celá řada. Ani jej nemusíte kupovat. Půjčovna obytných přívěsů vám ušetří peníze i čas při výběru karavanu.  Důvodů, proč vyrazit na cesty karavanem je mnoho: nejste omezeni dobou cestování, nemusíte si s předstihem rezervovat ubytování. Navíc budete v těsném spojení  s přírodou. Vypravit se můžete s karavanem i do kempů u moře.

Karavany z půjčovny mají standardní i nadstandardní vybavení a nic vám nebude na cestách scházet. Nechybí lednička, sprcha ani záchod. Vysoký komfort si užijete i při kempování. Čeká na vás pohodlný nábytek i markýza, která vás ochrání před deštěm i sluníčkem.

Přemýšlíte, proč jste ještě cestování s karavanem nezkusili? Nyní máte skvělou příležitost k tomu to změnit.  V půjčovně si můžete vybrat model přizpůsobený vašim potřebám. S karavanem se můžete vypravit na cesty po památkách, na ryby i na lezecký či cyklistický výlet. Fantazii se meze nekladou. Nejste omezeni pobytem na jednom místě. Za týden dovolené můžete navštívit více míst, než když jste dosud cestovali s cestovkou do hotelů. Karavan je velmi pohodlný i pro rodiny s malými dětmi. Můžete si dělat libovolné zastávky nebo cestovat v noci. Děti nebudou při cestování nikoho rušit. Můžete vyrazit na dobrodružnou výpravu i rodinný výlet. Karavan si můžete půjčit na týden i víkend. Karavan je zpravidla pojištěn na havarijní pojištění, nechybí povinné ručení, případně dálniční známka. Cestování s karavanem se může časem stát vašim životním stylem a budete toužit po vlastním.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

 Tiskové-zpravy.eu     

Aktualitycz.cz

Press-Media.cz

MetSo on Facebook
  • 1
    Share