Domů Zprávy Elegantní a odolné batohy Boll do města i na výpravu

Elegantní a odolné batohy Boll do města i na výpravu

800
0
Sdílejte

Nikdo, kdo se trochu zajímá o outdoorovou módu či funkční výrobky, nepochybuje o tom, že Česká republika je skutečně velmocí, co se týče produkce outdoorového zboží. Alpine Pro, Direct Alpine, High Point a další značky notoricky známé mezi lyžaři, horolezci, turisty a dalšími nadšenci, jsou všechno bytostně české značky, ke kterým si dnes připište také značku Boll založenou panem Luďkem Pravdou roku 1997. Od té doby se tato značka specializuje zejména na batohy, a to batohy doslova pro každou příležitost, od volného času s dětmi, přes pracovní povinnosti běžného dne a náročnější túry do přírody až po profesionální technická zavazadla pro horolezce do náročnějších výprav.

Funkční a dobře padnoucí batohy

Společnost Boll se od začátku snaží cílit své výrobky nejenom pro širokou veřejnost, ale i na specialisty, kteří své vybavení velmi často berou do extrémních podmínek a vyžadují od něj 100% funkčnost a spolehlivost. Možná i právě proto se sortiment Boll objevil v nabídce eshopu pro arboristy a pracovníky ve výškách worksafety.cz, který je známý tím, že do své nabídky zařazuje pouze vybavení, které jeho odborníci sami ozkouší a ohodnotí. “Batohy Boll jsou kvalitně ušité, dobře padnoucí batohy, které v profesionální variantě obsahují dostatek slotů na umístění horolezeckého vybavení, a které se dobře obsluhují i v rukavicích. Více od profi batohu na náročné výpravy nečekáme, bohužel ne vše, co se tváří jako profi batoh jím skutečně je. O jsme raději, že se toto povedlo českému výrobci, a tak máme radost, že můžeme batohy Boll nabídnout i našim zákazníkům”, dodává Petr Ledvina, majitel obchodu worksafety.cz. A jaké varianty batohů Boll jsou tedy k dispozici?

Batohy Boll pro děti i dospělé na volný čas

Celý sortiment batohů je možné rozdělit v zásadě do 4 kategorií, tedy na batohy pro děti, batohy do města a na volný čas, batohy do přírody a profesionální batohy. V každé z těchto 4 kategorií má pro vás Boll dostatek variant, typů a střihů pro téměř každou příležitost. U dětských batohů oceníte zejména jejich kvalitní popruhy, které dítěti usnadňují nošení jeho obsahu, dostupné ve variantách na volný čas, školní batohy, batohy do přírody i třeba na tábor. Batohy na volný čas a do města krom decentního “casual” designu obsahují i zpevněné 3d přihrádky, vhodné pro laptop či tablet až do šířky 14″ či praktické přihrádky na dokumenty.

Profesionální batohy do přírody i osmitisícovky

Krom každodenního nošení či pro účely dětského vyžití ukazuje Boll svůj inovativní přístup zejména u batohů určených pro náročnější aplikace, jako jsou túry, táboření či horolezectví. V kategorii outdoorových batohů se můžete spolehnout zejména na nepromokavou úpravu, dostatečně veliké přihrádky, kompatibilitu s vodním vakem, reflexní prvky a celkovou odolnost. Horolezecké batohy Boll k tomuto všemu přidají ještě množství úchytů pro lana, karabiny, cepíny či přímo lyže. K tomu všemu si připočtěte objem až 75 litrů, dobrou manipulovatelnost v rukavicích a už můžete bez problému začít plánovat expedici na Anapurnu.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

40plus.cz

PressExpress.cz

iZpravyDnes.cz

MetSo on Facebook
  • 1
    Share