Domů Dům, byt a zahrada Elektrické přímotopy ohřejí vzduch doma i na chalupě

Elektrické přímotopy ohřejí vzduch doma i na chalupě

1535
0
Sdílejte

Chystáte se na zimní měsíce? Kromě výběru nového hřejivého oblečení a pěkných vánočních dekorací nezapomeňte také včas řešit vytápění. Pokud topíte v kotli či krbu, investujte do kvalitního dřeva, uhlí nebo do dřevěných briket. Když využíváte krbová kamna, pozvěte včas kominíka, a pokud topíte v plynovém nebo v elektrickém kotli, rovněž zkontrolujte, že je vše před zimou v pořádku. Jako dodatečný zdroj tepla domů či na chalupy se dnes hojně využívají elektrické topení, které jsou v porovnání se staršími modely mnohem modernější.

Elektrické přímotopy si poradí i s místností kolem 20 metrů čtverečních

Ať už uvažujete o dodatečném způsobu vytápění do obývacího pokoje, kde trávíte většinu svého volného času, nebo na chalupu, mějte na paměti, že elektrické přímotopy dnes rozhodně hrají prim. Rozlišují se přímotopy volně stojící a se zavěšením na zeď. Některé jsou i multifunkční a lze je univerzálně používat oběma způsoby. Pokud si ale musíte vybrat jeden z těchto způsobů, jsou lepším řešením přímotopy stojící, protože se dají snadno stěhovat mezi jednotlivými místnostmi i třeba z domu na chalupu.

Pokud máte místnost o rozměrech 5×4 nebo 5×5 metrů, je pro vás koupě malého přímotopu ideální volbou na chladné zimní měsíce. Kvalitně zpracované a dostatečně výkonné přímotopy zakoupíte s cenou již od pár set korun a můžete si být jisti, že funkci vytápění plní stejně spolehlivě jako dražší modely. Jen si dejte pozor, aby byl přímotop vybavený ventilátorem, který se postará o rovnoměrný rozvod vzduchu po místnosti.

Levný nebo dražší přímotop?

Co pak tedy nabízejí propracovanější a také dražší elektrické přímotopy? Ve výbavě mají například dálkové ovládáním, kterým si teplotu v místnosti pohodlně nastavíte i ze své pohovky, nabízejí možnost nastavení vlastních programů, časový spínač, podsvícený displej nebo atraktivní design, co pohodlně splyne s dalšími prvky v místnosti. Vyberte si svůj přímotop v e-shopu ventilatory-shop.cz, který prodává i mobilní klimatizace.

MetSo on Facebook
  • 1
    Share