- Reklama -magazín
Domů Zprávy Evidence docházky v moderním světě

Evidence docházky v moderním světě

- Reklama -aktuálně

Evidovat písemně docházku svých malých svěřenců do dětské skupiny již není aktuální. Papír již veškeré společnosti vyměnili za chytré přístroje, které jim šetří čas a také spoustu peněz. Pokud tedy stále mrháte svým časem a snažíte se zachovat psanou formu docházky dětí do školky, jeslí či jiné dětské skupiny, je načase toho nechat a pustit se do evidence docházky, kterou za vás vyřeší počítač. Náš docházkový systém Dignus totiž pracuje na velmi chytré bázi takzvaných RFID bezkontaktních karet, které dnes využívá téměř každá společnost. Této chytré věcičce, která navíc bude děti abnormálně bavit, propadnete brzy i vy. Bude vám totiž kromě jiného šetřit nejen vaše peníze, ale i váš čas a nervy, které souvisejí s psanou formou docházky, která je již značně archaická.

Otevřete dveře moderně

Moderní doba si žádá moderní postupy. Nebuďte tak zachmuřelými řediteli a jděte s dobou. Naše evidence docházky je totiž určena především dětským skupinám, o kterých je třeba vědět každou maličkost. Využít jí ovšem mohou i firmy k tomu, aby se dala monitorovat docházka jejich zaměstnanců. Ať tak či onak, o svých kvalitách vás jistě přesvědčí nejen nulové náklady, které s sebou tato koncepce přinese, ale i návratnost investice a přesný monitoring příchodů a odchodů vašich malých svěřenců. Z povinnosti se tak stane zábava, která vás nebude nijak zvláště zatěžovat.

Automatické rozpoznání příchodu a odchodu dítěte ze skupiny

Děti, které se stanou držitelem bezkontaktní karty určené k monitoringu jejich příchodů a odchodů budou velmi potěšeni tímto inovativním kouskem ve své peněžence. „Pípání“ touto kartou je bude nadmíru bavit. Ovšem nemusíte se v žádném případě děsit toho, že pokud si vaše dítko s kartou začne hrát a „pípat“ s ní jako o závod, že dojde ke zkreslení údajů. Systém vyhodnotí první přihlášení a ta další v rámci několika minut zahodí. Věřte nebo ne, ale dříve či později našemu systému doslova propadnete i vy.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

i-Clanky.cz

Svet-Zeny.cz

Press-News.cz

- Advertisement -magazín
- Reklama -SEO článek

Redakce doporučuje

- Reklama -SEO článek

Další články autora

- Advertisement -magazín