Domů Magazín Finance pod dohledem díky Vitacreditu

Finance pod dohledem díky Vitacreditu

644
0
Sdílejte

Vitacredit je společnost, která se od 11. května roku 2018 přiřadila na list mezi nebankovní instituce. Díky povolení od České národní banky je schopna poskytovat spotřebitelské úvěry na cokoliv. I pro vás, podnikatele, jsou v nabídce podmínky, kterých stojí za to zvážit.

Nebojte se úvěru

Začínáte podnikat a potřebujte vstupní hotovost? Mohli by vás zajímat podmínky úvěru pro podnikatele. Nebo naopak řešíte tu nepříjemnou situaci, která se nazývá hrozící exekuce či zesplatnění úvěru? Využijte pak podmínky pro úvěr na konsolidaci, řešení exekucí a dražby. Dalším typem úvěru, který u Vitacreditu můžete využít, je úvěr na cokoliv.

U všech těchto tří typů půjček se podmínky velmi podobají. Liší se ve výši úrokové sazby, která se pohybuje od 8,9 % do 16 % podle druhu půjčky. U každé z nich najdete ještě výši RPSN.

Problémy řešte rychle

Současná doba nabízí mnoho nebankovních půjček. Dostat se do finančních problémů není zas až těžké a může potkat kohokoli z nás. Položme si otázku, jak to řešit? Důležité je především nic neoddalovat a mluvit pravdu. Vitacredit nabízí možnost spojení úvěrů. Nemusíte sledovat, kolik úvěrů již máte sjednaných a u jakých společností jsou. Nestyďte se za to a přiznejte všechny půjčky. Spojení půjček do jedné vám usnadní celou situaci. Dokonce lze sloučit i úvěry ostatních členů rodiny. Podobně lze využít snížení splátky úvěru tím, že si jej rozložíte na delší dobu splácení, a to až 15 let. I takové snížení splátky půjčky může pomoci.

Vše si řádně prostudujte

Podmínky úvěru musí zveřejnit každá společnost, ať už se jedná o nebankovní úvěry nebo nebankovní hypotéku. Opravdu je důležité si vše důkladně přečíst a prostudovat, aby vše u úvěru pro podnikatele i soukromou osobu klaplo. Dávejte si pozor na solidně vypadající společnosti a řiďte se pravidlem: „Důvěřuj, ale prověřuj.” Pokud něčemu nerozumíte, ptejte se.

MetSo on Facebook
  • 1
    Share