Domů Zprávy Funkce zahradních párty stanů při svatbách

Funkce zahradních párty stanů při svatbách

1133
0
Sdílejte

svatbaPlánujete v dohledné době důležitou životní událost, kterou svatba nepochybně je? A zvážili jste možnost uspořádat ji pod širým nebem? Pokud jste v obou případech odpověděli kladně, čeká Vás nyní spousta práce. Jednou z možností je najmout si specializovanou agenturu, která Vám zajistí vše potřebné. Jestliže si chcete vše zařídit sami, potřebujete hlavně bezchybnou organizaci a pomoc všech Vašich blízkých nebo přátel.

Vše potřebné samozřejmě musíte připravit s dostatečným předstihem, aby ve svatební den nevznikly zbytečné zmatky. Naprostým základem je pochopitelně termín slavnostní události, který si na příslušném úřadě zarezervujte co nejdříve. Také počítejte s tím, že za svatební obřad vykonaný mimo obřadní síň bude úřad vyžadovat zaplacení extra poplatku.

Tipy pro svatbu pod širým nebem

  1. Několik měsíců před svatbou pečujte o trávník na zahradě a důkladně ho přihnojujte, aby vydržel zátěž v podobě Vámi pozvaných hostů. Den před obřadem ho nechte posekat.stany svatba
  2. Pro novomanžele a oddávajícího, ale i pro ostatní hosty, připravte pro samotný obřad vhodný přístřešek čili párty stan a zahradní altán. Myslete na stolek pro oddávajícího, na kterém se budou ženich s nevěstou podepisovat a kam odloží sklenice po přípitku. Zahradní párty stan lze pro tyto účely vkusně vyzdobit květinami, organzou nebo jinou vhodnou látkou nebo dokonce svatebním obloukem. Doporučujeme pro nevěstu v párty stanu natáhnout koberec, po kterém bude přicházet a na němž neutrpí její svatební šaty.
  3. Dostatečný počet zahradních párty stanů si připravte pro samotnou oslavu. Ochrání nejen Vaše hosty při oslavě, ale také zastřeší rautový stůl, bar případně hudebníky a jejich aparaturu.
  4. Nezapomeňte ani na vhodné osvětlení do párty stanů a v případě konání svatby v jarních či podzimních měsících také na přitápění pomocí teplometů nebo přenosných přímotopů.
  5. Včas obejděte sousedy a upozorněte je, že chystáte důležitou zahradní slavnost, která se může poněkud protáhnout. Zároveň je požádejte, aby sekání svého trávníku či řezání dřeva odložili na jindy.
  6. Rozdělte povinnosti mezi ochotné přátele a vysvětlete jim úkoly spojené s grilováním, doplňováním nápojů a občerstvení, odnášení nádobí, pomoc při parkování či rozvozu hostů apod. Nebo si na tyto činnosti najměte profesionály a ušetřete si starosti.
  7. Pro svatbu na zahradě myslete i na dostatek repelentů či odpuzovačů obtížného hmyzu.

Zahradní párty stany vytvoří neopakovatelnou svatební atmosféru

svatba párty

Při zajišťování nezbytných párty stanů vezměte v potaz zejména počet hostů, který jimi budete chtít ochránit. Pro větší počet svatebčanů máte možnost vytvořit zázemí buď z jednoho velkého párty stanu nebo několika menších. Jestliže využijete zahradní párty stan 3×3 a 3×6 m, budete tak mít možnost vytvořit více přístřešků, mezi nimiž budou moci hosté přecházet a které společnost vhodným způsobem rozdělí.

Rozhodně si včas promyslete, zda budete chtít do párty stanů vměstnat i židle a stoly, nebo zda vytvoříte posezení mimo zahradní stany. My Vám však vzhledem k našim klimatickým podmínkám jednoznačně doporučujeme první variantu, abyste měli jistotu, že budou mít hosté v párty stanech pohodlí a v případě deště nebudou muset v párty stanech stát. Jestliže se předpověď počasí zdá být slunečná, můžete odstraněním bočnic u párty stanů vytvořit vzdušné zahradní altány, které dodají celé akci romantickou atmosféru.

MetSo on Facebook
  • 1
    Share