Domů Zprávy Galerie Praha s předvánoční nadílkou

Galerie Praha s předvánoční nadílkou

615
1
Sdílejte
Galerie Praha

Galerie Praha pro vás připravila aukční den, který proběhne ve Velkém sále v Praze na Žofíně od 13:00 hodin. Nezapomeňte si sebou vzít dobrou náladu a své příbuzné. Rozhodně se bude jednat o neopakovatelné zážitky, které prožijete možná při letu balónem. I zde se totiž necháte unášet, nikoliv větrnými proudy, ale svou vlastní fantazií.

V galerii Praha na vás čeká obsáhlá a bezpochyby kvalitní kolekce špičkově prezentující českou výtvarnou scénu 19 – 20. století. Milovníkům umění jistě okamžitě rozzáří oči, jen co uslyší jména Václav Brožík, August B. Piepenhagen, Antonín Slavíček, Bohumil Kubišta, Emil Filla a mnoho dalších. Pokud mezi znalce nepatříte – nevadí! Přijďte se do galerie Praha seznámit nejen s překrásnými díly, ale i životopisy slavných umělců. Možná teprve aukční výstava, jež vás od hlavy k patě pohltí do své napínavé a přitom pohodové atmosféry ve vás probudí dřímající vášně.

galerie Praha

Galerie Praha

Nechcete-li sedět znuděně doma a prohlížet si obrazové galerie pouze na monitoru svého počítače srkajíce přitom čaj, vydejte se vstříc neopakovatelným zážitkům. Sedět doma ve svém křesle s dekou přes kolena je určitě fajn, ale aukční den se nekoná každý týden, ani každý měsíc. Takovou příležitost byste si rozhodně neměli nechat ujít. Galerie Praha má připravený pestrý program a před Vánočními svátky je to ideální možnost, jak udělat ještě i někoho druhého šťastným. Vezměte sebou do galerie Praha svou rodinu nebo nejlepšího kamaráda/kamarádku.

Co si z galerie Praha odnesete

Jestliže máte tučné konto a v plánu se zúčastnit dražby, můžete si odnést umělecké dílo. Takový předčasný Vánoční dárek. Nepatříte-li k investorům či sběratelům rozhodně si odnesete mnoho nových a zajímavých kontaktů na lidi, které tam třeba poznáte a nezapomenutelné zážitky. Galerie Praha se vám pravděpodobně vryje pod kůži tak, že budete takové akce navštěvovat častěji.

Galerie Praha
Galerie Praha

 

MetSo on Facebook
  • 1
    Share