Domů Zprávy Headhunting nadchne ty, kteří chtějí šetřit čas a peníze

Headhunting nadchne ty, kteří chtějí šetřit čas a peníze

680
0
Sdílejte

Headhunting je služba, která se využívá pro nábor nových zaměstnanců. Headhunteři pro vás najdou odborné pracovníky, jimiž ve své firmě obsadíte všechny manažerské pozice. Také se specializují na získávání oborových specialistů, po nichž je dnes velká poptávka a je proto náročné je sehnat. Podívejte, jak tato služba šetří čas a peníze.

Jak vám headhunting pomůže předběhnout konkurenci?

Máte pocit, že jste pozadu za konkurenčními podniky? Pokud plánujete nabírat další pracovníky, ale nechce se vám procházet celým složitým výběrovým řízením, tak je možná ten pravý čas vyzkoušet headhunting. Jedná se o profesionální službu pro získávání pracovníků, díky níž budou vaše pracovní postupy mnohem efektivnější. Pokud budete mít více zaměstnanců, vaše firma rychleji poroste a vy snáze oslovíte nové zákazníky.

Pracovníci, které pro vás sežene headhunter, jsou vždy odborní a vysoce kvalifikovaní. Špičkový headhunter totiž dokáže vzbudit zájem o zaměstnání i u lidí, kteří třeba mají pocit, že novou práci zrovna nepotřebují. I ti za zajímavých podmínek mohou zkusit své šance. Zatímco vy sami na ně nezapůsobíte, tak headhunter má své tajné páky.

Vyhotoví pro vás seznam kandidátů, ze kterého si vyberete. Nepotřebujete personální oddělení a výdaje na nábor pracovníků proto snížíte na minimum. Budete vědět, kdo je pro vás nejlepší a nebudete zbytečně plýtvat zdroji na pracovníky, kterým chybí potřebné znalosti či dovednosti.

Využijte služeb agentury TP Consulting

Agentura TP Consulting poskytuje headhunting, poradenství a provádí také odborná školení. Její doménou je rovněž interim management, kdy zajistí manažera či jiného odborníka, který vám pomůže s řešením mimořádných i každodenních úkolů ve firmě.

S headhuntingem mají v TP Consulting bohaté zkušenosti a nabízejí tak profesionální služby. Na jejich webových stránkách naleznete i konkrétní informace a také kontaktní formulář, který můžete využít, pokud máte o tyto služby zájem.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Profolio.cz

Zpravycz.cz

Onlinepraha.cz

MetSo on Facebook
  • 1
    Share