Domů Magazín Hledáte místo na konferenci? Ideální jsou velké hotely

Hledáte místo na konferenci? Ideální jsou velké hotely

776
0
Sdílejte

Konference, ale i různá školení, meetingy, nebo jiné podobné firemní akce se konají celkem často. U velkých firem nejsou nic výjimečného. S tím však souvisí nutnost zajistit odpovídající prostor. Jak na to? Poradíme vám.

Hotel jako ideální volba

Nejlepší možnou cestou je zvolit takzvaný konferenční hotel. Kromě klasických služeb dokáže nabídnout i vše potřebné, co souvisí právě s tématem vaší akce. Ideální je vybírat ve větších městech, které jsou pro jednotlivé pracovníky ideálně dostupné. Příkladem je hotel v centru Prahy. Do samotného města se lze dostat různými dopravními prostředky, a do samotného hotelu se lze pohodlně dostat MHD. Naše hlavní město je v tomto ideální volbou, jelikož možnosti dopravy jsou zde skutečně vynikající, ať už míříte kamkoliv.

Co by měl nabídnout?

Jakým směrem se při hledání ubírat, to již víte. Nyní se podívejte i na to, co by měl takový hotel nabídnout dále. Jelikož v podstatě hledáte pronájem sálu v Praze, měl by vyhovovat svou kapacitou. Ta by měla odpovídat počtu pozvaných hostů – tedy samotných zaměstnanců. Přihlédnout je dobré i k dalším věcem, které s pořádáním vaší akce přímo souvisí. Sem patří:

  • Možnosti uspřádání stolů nebo židlí
  • Kvalitní ozvučení
  • Výpočetní a projekční technika

Ubytování jako samozřejmost

Jde o akci s trváním v délce několika dní? Pokud ano, budou si pozvaní hosté chtít nejenom odpočinout, ale budou chtít také kvalitní pokoj, kde mohou složit hlavu. I to je jeden z důvodů, proč v našem doporučení byly právě hotely. Ubytování je zajištěno ve stejných prostorách, jako samotné školení nebo konference. Při výběru hotelu doporučujeme hledět i na to, jakou kvalitu ubytování poskytuje. Kromě počtu hvězd je dobré podívat se na fotografie, které lépe napoví to, jak je to na hotelu s vybavením pokojů, jak je to s jejich čistotou, nebo celkovým komfortem.

MetSo on Facebook
  • 1
    Share