Domů Magazín Jak snadné je nakupování se slevovými kupony

Jak snadné je nakupování se slevovými kupony

485
0
Sdílejte

Už přemýšlíte, jaké dárky koupit? Že je to brzy? Není nad to být připraven. Se slevovými kupóny se vám bude nakupovat snadno. Nakoupíte za menší peníze a získáte to, co potřebujete nebo chcete. Nezní to lákavě? Že to neznáte? Tak začínáme!

Šetříme „kačky”

Kupony na slevu se dají získat poměrně snadno. Jediné, co musíte udělat, je nakoupit na stránkách kuponyonline.cz. Jde o server, který zajišťuje nákupy u určitých obchodníků, a k tomu si můžete vybrat slevový kupón. Pokud vyberete zboží v určité hodnotě, pak najděte kupon na slevu, který tento obchod nabízí. Např. Nakoupíte-li u alza.cz zboží v hodnotě vyšší než 2000,-, pak získáte slevu 200,- nebo zajímá vás oblečení od Answear? Pak nezapomeňte na uplatnění kuponu, máte nárok na 20 % u nezlevněného zboží a 10 % u zlevněného. Nezní to skvěle?

Je to jednoduché

Vyberte si obchod, kde si nakoupíte. To je první krok. Pak jedním klikem otevřete kupón na slevu a objeví se vám kód, který musíte znát při placení. Doporučení je udělat kopii nebo ještě lépe, někam si ho napište! Pak už jen nakupujte a nezapomeňte ještě zjistit, v jaké výši nákupu máte nárok na použití kuponu. Kód, který jste si zapamatovali nebo opsali, pak vepište do kolonky pro zadávání slev. Je to opravdu snadné!

Peníze zpět za nákupy vám přinesou slevové kupóny Kassa, kupóny Alpinepro nebo Decodoma či Drmax. Obchodů je nepřeberné množství a hledat je na stránkách můžete snadno podle abecedy.

Mezi ty nejoblíbenější obchody patří:

  • Alza.cz
  • Astratex.cz
  • Answer.cz
  • Bibloo.cz
  • Decodoma.cz
  • Drmax.cz

Dokonce, pokud něco hledáte z určité oblasti, můžete si vyhledat obchod podle kategorií. Potřebujete nábytek? Chcete se dobře najíst? Nebo vás zajímá zdraví a krása? Neznáte-li obchody, snadno si poradíte. Je to dokonalé! Tak neváhejte a začněte trochu šetřit svoji kapsu, využijte například slevové kupóny Kassa.

MetSo on Facebook
  • 1
    Share