Domů Zprávy Jak svépomocí na vnitřní omítky

Jak svépomocí na vnitřní omítky

621
0
Sdílejte

Nejeden z nás přemýšlí o tom, že se pustí do přestavby bytu či domku sám. Ostatně fungovalo to tak vždy a dělali to i naši předci, tak proč to nezkusit. V případě vnitřních omítek existuje na trhu nepřeberné množství výrobků od různých výrobců. Pokud chceme to nejlepší, začneme se tak poohlížet po nabídkách a srovnáváme. Vítězem jsou vnitřní omítky Kerastuk.

Vnitřní omítky
Vnitřní omítky

Nepořádek? Naprosté minimum

Pravidlo, které bude platit asi vždy. Pojďme tedy mrknout na to, jak dokážeme ušetřit čas, když zvolíme omítkové směsi Kerastuk. Ta se skládá z jemného křemenného písku, kaolinu, vápna a pojiv. Dodává se v kbelících ve formě již připravené pasty. Odpadá tak pro laika zdlouhavé míchání sypkých směsí. Není potřeba mít nějaké speciální míchače na vrtačku, není potřeba znát přesné poměry. Směs vnitřních omítek nikde nerozsypu, nerozliji vodu, zkrátka nenadělám nepořádek. Směs stačí jednoduše promíchat vařečkou a můžeme jít na věc.

Rychlá příprava vnitřních omítek

Rychlou přípravu na omítnutí vnitřních omítek, už mam nic mě nezdržuje v práci. Nepotřebuji speciální vybavení. Ve výsledku ušetřím spoustu času na přípravě i samotném úklidu. Nestrávím na vnitřních omítkách půlku dovolené a budu se moci věnovat jiným činnostem.

Je tedy dobré položit si otázku, zda se chci při přípravě a následném úklidu všeho toho nepořádku nadřít, a nebo se jednoduše hned věnovat práci a následně uklidit jen naprosté minimum nepořádku. Nejen hospodyňky, které uklízí každý den, potvrdí, že vnitřní omítky Kerastuk jsou nejlepší volbou.

MetSo on Facebook
  • 1
    Share