Domů Zprávy Jak ušetřit s kompatibilními tonery

Jak ušetřit s kompatibilními tonery

411
0
Sdílejte

Již si nemusíte špinit ruce, u nás zakoupíte ihned funkční náplně!
Naplnka.cz se specializuje na prodej spotřebního zboží pro tiskárny a příslušenství pro tisk. V našem sortimentu najdete náplně do tiskáren, tonery, cartridge i fotopapíry. Díky vlastnímu skladu jsme schopni zboží expedovat do 24 hodin. Náplně a tonery jsou přehledně rozděleny do kategorií, díky kterým můžete jednoduše vyhledat přesně to, co potřebujete. Nabízíme příznivé ceny pro každého, kvalitní ověřené produkty, a také s námi ušetříte až 80% nákladů na tisk.

tonery
Náplně do tiskáren

Náplně do tiskáren

Vyzkoušejte kompatibilní toner HP CE285A, který nahrazuje originální toner HP CE285A. Dosahuje výtěžnosti 1600 stran při 5% pokrytí. Navíc  je velmi úsporný, ušetříte cca 80% tiskových nákladů oproti originálnímu toneru. Tiskové kazety HP ce285a zaručují vynikající barevnou stálost a kvalitní tisk, přitom jej pořídíte podstatně levněji než originální toner.

Také kompatibilní toner HP CF283X (83X) plně nahrazuje originální toner pro tiskárny a kopírky HP CF283X (83X). Jeho výtěžnost dosahuje 2500 stran, přitom je tisk stejně kvalitní jako u originál tonerů. Jedná se však o jeho ekonomicky úspornější variantu, navíc jeho konstrukce umožňuje snadnou výměnu bez ušpinění rukou. Je 100% kompatibilní s vaší tiskárnou, všechny typy námi nabízených tonerů vždy testujeme.

Již není důvod kupovat drahý originál, spolehněte se na alternativní tonery, které vykonají stejně kvalitní tisk. U nás nakoupíte kvalitní zboží renomovaných výrobců. Nehledejte jinde, my máme přesně to, co hledáte. Nejširší nabídku tiskařského sortimentu najdete pouze u nás! S námi vás bude bavit tisknout mnohem více, vyzkoušejte osvědčené kompatibilní tonery. Rychlé dodání zboží a ověřená kvalita z nás dělá jedničku na trhu!

MetSo on Facebook
  • 1
    Share