Domů Magazín Jaká je pracovní obuv z e-shopu pracovniochrana.cz?

Jaká je pracovní obuv z e-shopu pracovniochrana.cz?

421
0
Sdílejte

Přesně taková, jaká by měla být. To znamená, že je kladen velký důraz na to, aby byla noha chráněná proti promočení, aby byla pevná a odolná proti nárazu a pádu těžkých předmětů. Pokud hovoříme o moderní pracovní obuvi, musí být samozřejmě také vybavena kvalitním a účinným odvětráváním potu.

Pracovní obuv se nejčastěji vyrábí jako celokožená. Aby se zvýšily její ochranné vlastnosti, bývá ještě mnohdy doplněna ocelovou špici. Pracovní obuv z internetového obchodu pracovniochrana.cz je nabízená jako nízká nebo kotníková. Pokud jde o práci v nadměrně vlhkém prostředí, potom je vhodná gumová pracovní obuv – tedy holínky neboli gumáky. Co určitě každý pracovník ocení v zimním období, je pracovní obuv zateplená umělým kožíškem.

Pestrá škála pracovních oděvů

Kromě pracovní obuvi najdete v e-shopu pracovniochrana.cz také pestrou nabídku nejrůznějších druhů pracovních oděvů.

  • Základem každého pracovního oděvu v průmyslových provozech jsou montérky, které mohou být vybaveny speciálními ochrannými prvky. Jsou pak kyselinovzdorné, antistatické či nehořlavé.
  • Mezi důležité a velmi užitečné pracovní oděvy patří reflexní pracovní oděvy. Jsou důležité zejména při práci za snížené viditelnosti a samozřejmě v každou denní dobu, pokud dotyčná osoba pracuje blízko silnice nebo se pohybuje kolem kolejí.
  • Všem, kteří jsou nuceni pracovat ve venkovním prostředí, také přijdou vhod nepromokavé pracovní oděvy.
  • Zůstat stále v suchu a teple pomůže také termoprádlo.

Pokud sháníte pro vaši firmu kvalitní pracovní oděvy, neváhejte si je objednat v e-shopu pracovniochrana.cz. Problémem není ani zpracování vašeho firemního loga na tyto pracovní oděvy.

Důležité!

Pro práci s nebezpečnými látkami, horkými předměty a dalšími materiály, které mohou být nebezpečné pro ruce pracovníků, je třeba používat správný typ pracovních rukavic. Nezapomeňte jimi tedy doplnit pracovní oděvy a pracovní obuv svých zaměstnanců.

MetSo on Facebook
  • 1
    Share