Domů Magazín Jaký dárek pro prarodiče k jejich výročí?

Jaký dárek pro prarodiče k jejich výročí?

522
0
Sdílejte

Blíží se výročí svatby Vašich prarodičů a rádi byste jim společně s ostatními členy rodiny dali dárek, který je pohladí na duši? Originální dárky můžete vybrat na webových stránkách zábavního portálu Firmy na zážitky. Také díky dárkům pro ženymůžete najít zajímavé tipy na dárky k této příležitosti.

Výročí svatby Vašich prarodičů je skvělou příležitostí k tomu, jak jim projevit lásku

Prarodiče pro mnohé z nás představují jedny z nejbližších rodinných příslušníků. Snad každý rád v dětství trávil prázdniny u babičky, která měla vždy pochopení pro naše lumpárny. Babičky a dědové své vnoučata často přivítají s otevřenou náručí a věnují jim svůj volný čas. Možná si sama vzpomenete na chvíle, kdy jste babičku pozorovala v kuchyni, jak připravuje něco dobrého k jídlu a možná jste ji také sama napodobovala či ve starším věku jí dokonce pomáhala. V paměti Vám pravděpodobně také utkvěly chvíle, kdy Vás učil děda jezdit na kole nebo s Vámi a Vašimi sourozenci spal o prázdninách na zahradě pod stanem. V pozdějším věku jim tuto lásku a péče s radostí opětujeme a doufáme, že také my budeme tak láskyplnými prarodiči. Výročí jejich svatby je tedy ideální příležitostí, jak jim prokázat Vaši náklonnost.

Vyhlídkové lety zvou k nezapomenutelným okamžikům

Chvíle romantiky a trochu napětí mohou prožít během slunného jarního dne při vyhlídkovém letu. Během vyhlídkového letu si budou Vaši prarodiče připadat volní jako ptáci a to dokonce, aniž by měli křídla. Vyhlídkový let umožňuje vznášet se nad krajinou a obdivovat z výšky krásy České republiky. Proletět se budou moci nad místem, který je jim dobře známý nebo se podívat do lokality, kterou ještě nestihli navštívit. V portfoliu Firmy na zážitky najdete v této kategorii www.firmanazazitky.cz/vyhlidkove-vylety/ poukazy na let balónem, výlet vyhlídkovým letadlem, vrtulníkem nebo let větroněm a mnohé další.

MetSo on Facebook
  • 1
    Share