Domů Zprávy Jazykové kurzy v zahraničí pro středoškoláky

Jazykové kurzy v zahraničí pro středoškoláky

521
0
Sdílejte

Toužíte cestovat, poznávat nové lidi, naučit se jazyk, ale háček je v tom, že studujete teprve střední školu? Jazykové kurzy v zahraničí pro středoškoláky nejsou nic výjimečného. Můžete strávit akademický rok na vybrané střední škole v Kanadě, Velké Británii, v Německu, Francii i dalších zemích.

Mezi nejoblíbenější patří již tradičně Velká Británie, kde lze studovat na státních i soukromých školách. Ubytování je pro studenty zajištěno v hostitelské rodině, která pomůže zorientovat se v nové zemi, ukáže studentovi, jaké jsou místní zvyky, tradice a kultura. Navíc je student donucen mluvit pouze daným jazykem.

Jazykové kurzy v zahraničí vedou k samostatnosti

Jazykové kurzy v zahraničí vybírejte u prověřené agentury, například na stránkách study.cz. Důvodů, proč poslat svého středoškoláka na intenzivní jazykový pobyt, je celá řada. Naučí se jazyk, zjistí, jaký je život v jiné zemi a především se osamostatní. Jazykové kurzy pro středoškoláky lze vybírat také podle typu školy. Každá nabízí jiné zaměření a student si kromě jazyka může získat také znalosti a vědomosti v jiných oborech. Zpravidla je naplánováno mnoho výletů a akcí pro studenty.

Jazykové kurzy v zahraničí
Jazykové kurzy v zahraničí

Výuka probíhá ve třídách, kde je jen omezené množství česky mluvících studentů. Žáci se musí naučit orientovat i mluvit v anglickém, německém či francouzském jazyce.  Mezi levnější varianty patří například studium v Irsku. V ceně je zpravidla zahrnuta doprava, ubytování v hostitelské rodině, stravování i asistence regionálního zástupce. Kolik vás bude jazykový pobyt stát zjistíte vždy u konkrétní země, kam se chce váš student vydat.

Prověřená agentura vám poskytne veškeré informace, má pojištění proti úpadku a rovněž vám pracovníci agentury jsou schopni zodpovědět veškeré vaše otázky, zpravidla mají řadu doložitelných referencí zákazníků. Jazykové kurzy v zahraničí pro středoškoláky jsou také ideálním dárkem.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Press-News.cz

PR-články.cz

e-Žena.cz

 

MetSo on Facebook
  • 1
    Share