Domů Zprávy Jazykové zahraniční pobyty pro všechny věkové kategorie

Jazykové zahraniční pobyty pro všechny věkové kategorie

452
0
Sdílejte

Kde se nejlépe naučíte cizí řeč? Přece v cizině! Jazykové zahraniční pobyty dnes nejsou rozhodně určené jen dětem a mládeži. Přínos mají pro každého, tedy i dospělé a seniory. Za studiem jazyků, poznáním a dobrodružstvím se můžete vydat v každém věku, stačí sebrat odvahu.

Jazykové zahraniční pobyty
Jazykové zahraniční pobyty

Jakou zemi vybrat?

K nejpopulárnějším destinacím pro jazykové zahraniční pobyty patří Anglie, Irsko, Německo, USA, Kanada, Malta, a Francie. Na Study.cz si ale můžete vybrat i ze spousta další míst, blízkých i vzdálenějších. Záleží na tom, která země vás láká, jaké jsou vaše časové a finanční možnosti, a v neposlední řadě i to, v jakém jazyce se chcete zdokonalit. Někoho láká pobyt u moře, jiného zase památky nebo poklidný venkov.

Spolehlivá agentura

Agenturu si vždy vybírejte podle referencí, zkušeností vašich známých a také informací, které poskytuje na webových stránkách. Dejte na vlastní pocit a intuici. Kvalitní a spolehlivou cestovní agenturou pro studijní cesty za hranice je Study.cz. Nabídka je neuvěřitelně rozmanitá, nechybí ani jazykové zahraniční pobyty pro učitele cizích jazyků, rodiny s dětmi, seniory nebo manažery.

Včasné zahájení příprav

Přípravy realizujte nejpozději dva měsíce předtím, než se chystáte vycestovat. U některých zemí bude potřeba vízum, na starosti budete mít i spoustu dalšího zařizování. Dostatečný časový předstih zamezí zbytečnému stresu, ale samozřejmě, i na poslední chvíli se dá někdy studijní cesta za hranice zrealizovat. Včasná rezervace zajistí, že ve vybrané škole bude pro vás jako studenta místo a nebudete muset shánět jinou alternativu.

Agentura Study.cz vám pomůže jazykové zahraniční pobyty zařídit pro vás i vaše přátele, samozřejmostí jsou konzultace a odpovědi na otázky, pomoc s administrativou a podpora po celou dobu vašeho pobytu.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Centrum-Zprávy.cz

Seznam-Novinek.cz

InternetPressMedia.cz

 

 

 

 

 

 

 

MetSo on Facebook
  • 1
    Share