Domů Zprávy Jižní Morava má co nabídnout

Jižní Morava má co nabídnout

474
0
Sdílejte

Lednicko-Valtický areál je unikátní

Jižní Morava je velmi častým cílem pro turisty, kteří si chtějí naplno vychutnat historické i přírodní krásy se vším všudy. Unikátních věcí, které zde můžete objevit, je nespočet. Ať už si vyberete pohodlné cestování v autě, nebo ho spojíte s cykloturistikou, velmi pravděpodobně si nenecháte ujít vyhlášený Lednicko-valtický areál. Tyto nádherné zámky obklopené zahradami nenechají nikoho na pochybách o tom, proč jsou zapsány na seznamu světového dědictví UNESCO. A protože je toho právě tady nejvíce k vidění, je výhodné, najít si ubytování ve Valticích v místě, které leží v samém centru města Valtice.

valtice

 

Kvalitní ubytování je základ

Penzion Valtice má nespornou výhodu v tom, že leží na skvělém výchozím bodě a nabízí opravu kvalitní ubytování. Do takového se budete z Vašich poznávacích výletů po okolí moc rádi vracet, protože Vám poskytne komfortní pokoje a vynikající služby. Je příjemné bydlet tam, kde víte, že ostatním záleží na tom, abyste byli opravdu spokojení.

valtice

Na jednom místě tolik unikátů

Nenechte si ujít zámek Valtice s jeho překrásnou přírodní zahradou. Dejte si rande u loveckého zámečku Randez vous a představujte si třeba, že jste u Vítězného oblouku v Paříži, jeho vzhled Vám ho určitě připomene. A naprosto jistě si nechte dostatek času na návštěvu zámku Lednice, který se pyšní nádhernou architekturou a poskytne Vám prostor k procházkám jeho parkem a lužním lesem. Vyhlášený skleník Vás doslova očaruje sbírkou tropických a subtropických rostlin.

Jedna návštěva nestačí

To je pouze zlomek nádhery, kterou budete v jižní Moravě obdivovat. Jistě ale patří mezi ty, které si nenechte ujít a rozhodně nebudete litovat. Určitě věnujte dostatek pozornosti také ubytování, které si zvolíte. Až se budete příjemně unaveni vracet ze svých cest, oceníte jeho kvality. .

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

i-Články.cz

Svět-Ženy.cz

Press-News.cz

MetSo on Facebook
  • 1
    Share