Domů Zprávy Kde najít příjemné ubytování v Břeclavi?

Kde najít příjemné ubytování v Břeclavi?

437
0
Sdílejte
Ubytování v Břeclavi

Chystáte se poznávat krásy Jižní Moravy? Oblíbeným cílem turistů je Břeclav, odkud máte na dosah ruky spoustu zajímavých a oblíbených míst a kde jste také v centru sítě cyklostezek. Břeclav je totiž nejen křižovatkou významných komunikací, ale i ideálním výchozím bodem pro výlety autem, pěší i na kolech. Město má bohatou historii a je to jedna ze vstupních bran do věhlasně známého Lednicko-valtického areálu, který si rozhodně nenechte při své návštěvě ujít. Za vidění stojí ve městě břeclavský zámek, židovský hřbitov nebo zámeček Pohansko.

Ubytování v Břeclavi

Ubytování Břeclav- Poštorná

Máme pro vás tip na levné ubytování Břeclav, konkrétně v městské části Poštorná. Ta je známá především kostelem, který tvoří významnou dominantu. Postaven je spolu s okolními budovami z cihel a glazované krytiny, což mu dodává typický vzhled. Z kupole kostela, která je přístupná při některých příležitostech, je pěkný výhled na celou Břeclav i její okolí. V této městské části se nachází i příjemný rodinný penzion Břeclav, nabízející klidné ubytování v soukromí.

Komfortní penzion rodinného typu

Toto jednoduché, ale komfortní ubytování Břeclav poskytne příjemně zařízené pokoje s vlastním sociální zařízením a koupelnou. Pokoje jsou zde celkem čtyři, a to dvoulůžkové, v některých z nich je možnost přistýlky. K ubytování v Břeclavi jistě uvítáte i možnost objednat si snídani. Zajímavostí je, že dva z pokojů mají samostatný vchod z ulice. Děti do tří let jsou ubytované zdarma. Pokud chcete přijet i s domácím mazlíčkem, určitě vás potěší, že ho zde můžete mít bez příplatku.

Kde se dobře najíst?

K penzionu Břeclav náleží i restaurace, kterou najdete nedaleko, konkrétně před jednu nemovitost vedle. Pro ubytované se zde připravují snídaně a kromě toho se zde můžete výtečně najíst v době oběda či večeře. V nabídce jsou minutky i hotová jídla.

 

 

 

MetSo on Facebook
  • 1
    Share