- Reklama -magazín
Domů Zprávy Kerastuk - pomoc pro řemeslníky

Kerastuk – pomoc pro řemeslníky

- Reklama -aktuálně

Je to tak, v dnešní době existuje na trhu velká konkurence a je v podstatě jedno v jakém se pohybujete odvětví. Vezměme si třeba stavebnictví. Námezdních zedníků je všude přehršel. Jak se ale vymanit z průměru? Jak si zajistit renomé, aby vás zákazníci doporučili svým známým? Jako vždy platí, že spokojenost zákazníka je tou nejlepší reklamou. Pojďme se podívat, jaká drobnost dokáže zlepšit konkurenceschopnost na trhu.

Kerastuk
Kerastuk

Flexibilita je klíč

Pružnost v přístupu k zakázkám je nezbytná. Vyžaduje to však rychle a kvalitně odvedenou práci. Žádný zákazník nechce mít doma dělníka déle, než je nezbytně nutné a uvítá, pokud po něm zůstane minimum nepořádku. Pro příklad se podívejme třeba na vnitřní omítky. Příprava suché směsi je poměrně zdlouhavá. Je třeba vše rozmíchat a i s velkou snahou se nepořádku nevyhneme. Paní domu to určitě nepotěší.

Pojďme na to od lesa

Co tedy zkusit trochu jiný přístup? Omítková směs Kerastuk se dodává v kyblících různých hmotností. Směs je ve formě pasty, stačí ji jednoduše promíchat a můžete nanášet na povrch. Neztrácíte tak čas a nenaděláte žádný nepořádek. Ihned máte připravenu ideální konzistenci materiálu, který se tak výborně nanáší. A ušetřený čas znamená samozřejmě i ušetřené peníze. V poklidu dokážete zvládnout víc práce za kratší dobu než u běžné suché směsi. Zákazník bude spokojen s tím, že vše proběhlo rychle a s minimem nepořádku. A vy tak získáte pozitivní reference a také víc času věnovat se dalším zakázkám. A to v konkurenčním prostředí, jaké ve stavebnictví panuje, není zrovna zanedbatelná výhoda. Buďte rychlejší a efektivnější než konkurence, s Kerastukem toho zvládnete více.

- Advertisement -magazín
- Reklama -SEO článek

Redakce doporučuje

- Reklama -SEO článek

Další články autora

- Advertisement -magazín

12 KOMENTÁŘE