Domů Zprávy Létejte levně po celém světě

Létejte levně po celém světě

446
3
Sdílejte

Letecká doprava má v současné době hned několik velmi významných unikátů. Jaké to jsou? Je považována za dopravu bezpečnou, rychlou, stejně jako za dopravu, která je také levné. Pokud nevěříte, přesvědčíme vás o tom, jak jednoduché je létat po celém světě za minimální ceny.

letenky

Porovnávejte si ceny letenek

Možných leteckých společností, které na našem trhu působí, je celá řada. I proto je dobré mít vždy na výběr. A právě to vám umožní pořídit doslova letenky za babku. Jak se k nim dostat? Hlavně pomocí online vyhledávačů, které jsou tou správnou možností, jak i vy sami můžete létat v podstatě za pár korun. Není nutné nic složitého, jenom si let vybrat. A to s ohledem na:

  • Destinaci odletu
  • Destinace příletu
  • Termín odletu a návratu

Poté už se vám zobrazí nejenom nabídka konkrétních letenek, ale zobrazí se vám také seznam leteckých společností, spolu s jejich cenami. Na vás už je, abyste si vybrali tu nejlevnější, která existuje.

Lety v rámci Evropy patří k nejvýhodnějším

Dále nezapomínejte také na to, že levný let můžete získat ve chvíli, kdy se rozhodnete absolvovat spíše krátké vzdálenosti. Není proto divu, že to jsou především letenky po Evropě, které patří k cenově nejvýhodnějším. Jako příklad nám můžou posloužit letenky Londýn. Tuto britskou metropoli lze navštívit za ceny, které se mohou pohybovat okolo jednoho tisíce korun. Samozřejmě mluvíme o letu zpátečním, z některého z tuzemských letišť. Tato cena hravě strčí do kapsy jak vlaky, tak i autobusy, nebo vlastní auto.

Samozřejmostí může být možnost vybrat si i jedno ze dvou cílových letišť, kam se obvykle řadí Stansted, nebo Luton. Z obou se do centra města dostanete celkem hravě, pravidelnými autobusy.

Využívejte akčních slev

Další cesta, jak létat po celém světě doslova za pár korun je spojena s možností využití akčních slev. Aerolinky obvykle nabízejí řadu výhodných nabídek, které je dobré využít. Akční letenky jsou obvykle spojeny s určitými destinacemi, nebo určitými termíny. Pokud se nemusíte příliš omezovat a můžete se konkrétním termínům a místům přizpůsobit, je to rozhodně cesta, se kterou vedle nešlápnete. A to proto, že ceny mohou být až o několik desítek procent nižší. Záleží, kam a kdy se také chystáte.

S akčními cenami jistě souvisí i kombinace jednotlivých letenek, nebo leteckých společností. Často se může vyplatit let s přestupem, v rámci cenově výhodných linek, než se snažit hledat let přímý. I to může být cesta spojená s možností, jak procestovat svět. Pokud si navíc k přestupu přidáte i 1-2 dny, můžete poznat další zajímavé místo na světě. A to jinak, než je tomu jenom z letištní haly. I to může přirozeně lákat mnoho turistů, kteří na svou cestu vzlétnou hlavně z Prahy nebo Brna, což jsou nejčastější místa odletu mezinárodních letů.

 

MetSo on Facebook
  • 1
    Share