Domů Zprávy Mobilní klimatizace do bytu – mějte doma chládek

Mobilní klimatizace do bytu – mějte doma chládek

429
0
Sdílejte

Také jsou Vám letní vysoké teploty na obtíž a chtěli byste se před nimi schovat alespoň ve Vašem bytě? Pokud nemáte možnost udělat v bytě průvan, který však mnohdy znamená rozbitá okna a dveře, potom je doma často ještě hůře, než venku. Obyčejné větrání okny Vám akorát domů nažene ještě více tepla. Jak se tedy vysokým teplotám ubránit a ponechat si za všech okolností v bytě takovou teplotu, která je vám příjemná? Skvělým řešením jsou mobilní klimatizace do bytu.

klimatizace

 

 

Mobilní klimatizace do bytu (neboli přenosná klimatizace) je zařízení, které odvádí teplý vzduch z interiéru ven a nazpět dovnitř přivádí vzduch ochlazený. Oproti běžným klimatizacím má ta mobilní hned několik výhod:

  • Snadná manipulace – můžete ji přenášet podle potřeby z místnosti do místnosti
  • Rychlé zapojení – žádné stavební a jiné úpravy
  • Okamžité zahájení provozu

Díky tomu, že se dá snadno přenášet, můžete ji tedy, když ji nepotřebujete, zkrátka uklidit do komory, sklepa, či kamkoliv jinam, kde Vám nebude překážet. Díky tomu, že je docela malá, si ji můžete vzít i například na chatu a všude tam, kde si budete chtít užít chladného, čerstvého vzduchu. Můžete si vybrat mobilní klimatizace v mnoha různých provedeních. Kromě širokého výběru na Vás čekají ještě další výhody:

 

  • Doprava zdarma – již od nákupu nad 1000 Kč
  • Garance nejnižší ceny – ujišťujeme Vás, že námi nabízené modely levněji nenajdete
  • Záruka vrácení peněz po dobu 30 dnů
  • Vstřícný přístup – neváhejte se na nás obrátit

V našem sortimentu nenajdete pouze ventilátory. Chcete-li si užít nejenom chladného, ale také opravdu čistého vzduchu, potom je tu pro Vás čistička vzduchu. Infrazářiče a přímotopy Vám naopak mohou pomoci rychle vytopit místnost v zimních měsících. Zkrátka a dobře, s námi si můžete upravit teplotu a vzduch ve Vašem bytě přesně podle představ.

 

MetSo on Facebook
  • 1
    Share