Domů Magazín Moderní dálková ovládání zvládnou spoustu úkonů

Moderní dálková ovládání zvládnou spoustu úkonů

418
0
Sdílejte

Sháníte dálkový ovladač? Rozbil se vám nebo se ztratil při velkém úklidu či stěhování? Poraďte se s Emerx. Ne každý univerzální ovladač se dá použít od jedné značky na všechny modely. Buďte opatrní, a především precizní při vybírání nového kousku.

Pohodlně ovládejte váš domov

Z pohodlí křesla ovládněte váš televizor nebo si pořiďte audio ovládání či ovládání na DVD přehrávače. Dálkový ovladač Sony nebo dálkový ovladač Thomson vám nabízí ovládání audio systému, HIFI věží nebo reprosoustav. Kromě toho si zde přijdou na své i milovníci televizorů.

Potřebujete nový ovladač pro DVD přehrávač? I tady musíte vybírat s jistou obezřetností. Podobně vypadající univerzální dálkové ovládání nemusí ještě zpravidla stejně fungovat. Emerx pro vás dokáže najít přesně, co potřebujete.

Jaké ovladače můžete vybírat?

 

  • Dálkový ovladač Panasonic
  • Dálkový ovladač Philips
  • Dálkový ovladač Sony
  • Dálkový ovladač LG
  • Dálkový ovladač Tesla

 

Dálkový ovladač LG je celosvětově známá značka, která je velmi oblíbená. V nabídce je mnoho druhů, které 100 % fungují.

Dálkové ovládání pro satelit

Emerx navíc také nabízí výběr náhradních univerzálních dálkových ovladačů satelitních přijímačů nebo set-top boxů. Náhradní dálkový ovladač Showbox může být několika typů – S300, S500, S700. Jde o náhradu originálu, která se již nevyrábí. Dálkový ovladač Opticum nabízí stejné možnosti jako předchozí ovládání. Je jiného vzhledu než originál a není potřeba zadávat kódy. Mimo dvou uváděných je k dispozici ještě dálkový ovladač Openbox.

Náhradní ovladače EmerxAlien jsou skvělou náhradou pro všechny originální dálkové ovladače, které vám nabízí plné programování. Nemusíte se již o nic více starat!

Pohodlně se usaďte, udělejte si pohodlí, vezměte si dálkové ovládání a pozor! Začínáme!

MetSo on Facebook
  • 1
    Share