Domů Zprávy Moderní stavebnictví s firmou Green Motion s.r.o. šetří životní prostředí i peněženku

Moderní stavebnictví s firmou Green Motion s.r.o. šetří životní prostředí i peněženku

722
1
Sdílejte
Moderní stavebnictví

Moderní stavebnictví či moderní bytový interiér není pouze o hezkých věcech, které jsou momentálně IN. Moderní je především inteligentní, pohodlné a bezpečné bydlení, které je navíc i šetrné k životnímu prostředí” říká Daniel Krčma, jednatel společnosti Green Motion s.r.o.

Díky technologickému pokroku se to, co se dříve považovalo za scifi stalo realitou. Ať už se jedná o solární panely, nízkoenergetický izolační a topný systém, centrální vysavače nebo dryfix technologie suchého zdění bez vlhkosti. Moderní stavebnictví si tedy nelze představit jako společnost, která vám postaví pouze vizuálně úžasný dům, jež bude mít trhliny. Naopak jedná se o výstavbu nemovitostí s vysokou mírou technologizace, ohledem na životní prostředí a energetické úspornosti.

 

Moderní stavebnictví
Moderní stavebnictví

Moderní bydlení – stavějte chytře radí firma Green Motion s.r.o.

Nechybí patřičný komfort a bezpečí, zahrnující gsm bránu k ovládání elektroinstalace přes mobilní telefon či notebook napojený na internet. Solární panely mají za úkol ohřívat vodu, díky centrálního vysavače lze udržovat čistotu bez zbytečného hluku a prachu, systém suchého zdění ohlídá dům před vlhkosti a uživatele od alergenů a respiračních onemocnění. Tepelný štít ruku v ruce s podlahovým vytápěním zaručí nízkoenergetický profil domu. Moderní bydlení šetří jednak životní prostředí, ale i vaši peněženku. Veškeré výrobky splňují požadavky technických norem a vyznačují se snadnou aplikací, estetickým vhledem a pestrou škálou výběru i pro ty nejnáročnější klienty.

Kolik ušetříte díky modernímu stavebnictví

“Úspora nákladů je určitě téma, na které slyší každý. Ohřev TUV – teplé užitkové vody za pomocí slunečních kolektorů je typickým příkladem jak využít sluneční energii a ušetřit ročně až 80% nákladů. Navíc je solární zařízení nenáročné na údržbu, přičemž jeho životnost dosahuje 30 let” dodává Daniel Krčma

Nejen v domácnostech, ale i firmách bývá běžnou praxí najímat úklidový servis. Systém centrálního vysávání ulehčí rovněž peněžence. Obsluhovat jej může více lidí najednou, což ušetří čas trávený s klasickým vysavačem v ruce. Znamená to tedy méně pracovníků na úklid, kratší dobu vysávání a tím i nižší náklady. Pokračovat by se dalo do nekonečna. Chytré řešení moderního stavebnictví šetří čas, peníze i životní prostředí, všechny tyto inovace nabízí firma Green Motion s.r.o., www.greenmotion.cz

 

MetSo on Facebook
  • 1
    Share

1 komentář