Domů Magazín Najít tu pravou práci? Že je to tak snadné?

Najít tu pravou práci? Že je to tak snadné?

1176
0
Sdílejte

Chodit každý den do prace je vlastně standardní stav. Ale položme si upřímně otázku. Kolik z nás je v práci opravdu spokojených? Nenastal tedy čas s tím něco udělat? Podívejte se na Airjobs.cz. Najdete zde spousty rad, cenných informací a šancí na práci.

Už nemusíte chodit na úřad práce

Doby, kdy jste stály dlouhé fronty na úřadu práce, jsou už za námi. Dokonce nemusíte ani vysedávat dlouhé hodiny s počítačem a mnout si únavou oči při prohledávání portálů práce.cz nebo jobs.cz. Tuto „špinavou” práci za vás udělá airjobs.cz.

Jak to chodí?

Vytvořte si svůj profil, tím rozhodně začněte. Jediným vaším důležitým úkolem je ohodnotit své silné a slabé stránky. Airjobs vám vytvoří reprezentativní životopis, který se automaticky dokáže připojit k motivačnímu dopisu. Pokud si zvolíte nabídku práce, která vás zaujme, automaticky se na ni napojí. Váš profil pak nechte uložen v databázi a víc už dělat nemusíte. Zbytek dokončí airjobs.cz. Personalisté z různých firem pak prochází takové databáze, a pokud je zrovna vy zaujmete, jednoduše vás osloví. Tak tedy zvažte, co o sobě zveřejníte!

Nabídka práce je nemalá

Nabídky práce se vám pohrnou. Airjobs ale nemusí uspokojit je ty, co hledají pracovní poměr. Pomůže i vám, maminky na mateřské, nebo vám, studenti. Najdete zde i brigády.

Výběr zahrnuje celou Českou republiku. Brigáda Praha osloví více studenty. Nicméně ale nabídky na brigádu Brno nebo brigádu Ostrava zde nejsou výjimkou.

Nabídka práce Litoměřice, nabídka práce Havířov nebo práce Kladno vám má také co nabídnout a představit. Tak se nemusíte bát!

Jak zazářit na přijímacím pohovoru?

Služba Airplus je bonus navíc, který nikde jinde nenajdete. Zkušenosti těch, co již takové pohovory absolvovali, vám může neskutečně pomoci. Dozvíte se, co si třeba obléci, na co si dát pozor, aby váš pohovor nebyla prohra ale výhra a také jak vystupovat. Práce za rohem už čeká přímo na vás!

MetSo on Facebook
  • 1
    Share